Komentowana treść: Blender 2.45
[#1] Re: Blender 2.45
A teraz przed Panstwem wystapi kolega MDW! - zapraszamy na srodek. Brawa!!! :P brawo!
[#2] Re: Blender 2.45

@Lokaty, post #1

To samo pomyślałem widząc news o Blenderze ;)
[#3] Re: Blender 2.45

@alpine, post #2

A co na to kraszman? Kraszmanie przybywaj, potrzebujemy Cie!
[#4] Re: Blender 2.45

@Lokaty, post #1

Dziękuję za zapowiedź Lokaty. ;)

A co do mojego komentarza to... patrz komentarz do newsa o pojawieniu sie wersji 2.44 i prawie wszystkich wcześniejszych. :D Zresztą nie tylko ja się tak podniecam. Mój brat, który już nie używa platform amigowych ile razy widzi Blendera na Pegasosie to nie może w to uwierzyć. Za każdym razem mówimy, że gdyby to wyszło z 5 lat wcześniej to byśmy się po prostu posikali ze szczęścia. Przecież taki program na platformie amigowej był absolutnym marzeniem. O mały włos a kupilibyśmy kiedyś Tornado3D 3.0 (wszystkie wersje pirackie były tak skopane, że używać się nie dało). Wtedy to kosztowało 3 moje pensje. :) Gdyby pewien gostek nie zawalił wtedy pewnej sprawy to zapewne byśmy ten program kupili. Podobno jest kilka kopii legalnego Tornado3D 3.0 w Polsce. Ale nas to wtedy kręciło... Rety. :) No a dzisiejszy Blender tamtego Tornado rozwala jak chce. :) No ale czasy się zmieniły, człowiek zgorzkniał i wszystko się pokrzaczyło. Głownie przez brak czasu. :(
[#5] Re: Blender 2.45

@MDW, post #4

brawo! brawo!
[#6] Re: Blender 2.45

@stefkos, post #5

A co w temacie stefkosowego painta? Jakieś nowe skriszoty dla publiki będą?
[#7] Re: Blender 2.45

@alpine, post #6

Teraz i screenshoty przeszly na ciemna strone:)
A na serio, program idzie wolniej ze wzgledu na prace, jednak prace nad programem ida naprzod. W sumie z jednego painta beda 2, chociaz na pewno 1. Co do zmian glownie poprawiam bledy i mam nadzieje ze niedlugo wiekszosc usune i bede mogl dodawac nowe bajery.
Jak cos sie zmieni tak by bylo to widoczne golym okiem to rzuce jakimis obrazkami.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem