Komentowana treść: AmiGG 0.44.8
[#1] Re: AmiGG 0.44.8
Oczywiście znów nie ma lokalizacji. ;)
[#2] Re: AmiGG 0.44.8

@MinisterQ, post #1

Bez lokalizacji da się żyć ;)
Wielkie dzięki OK

Żyj nam sto lat MiniQ
[#3] Re: AmiGG 0.44.8

@Sir_Lucas, post #2

Bez lokalizacji da się żyć


Może i się da, ale po co ?
[#4] Re: AmiGG 0.44.8

@MaaG^dA, post #3

Pisałem, że mogę zrobić...
[#5] Re: AmiGG 0.44.8

@MinisterQ, post #1

a po co to komu :) tak w sumie to juz chyba wszytsko jest, nie? moze pora na wersje 1.0?
[#6] Re: AmiGG 0.44.8

@Fei, post #4

Spoko, podesle, Tylko muszę doprowadzić to trochę do stanu używalności...
[#7] Re: AmiGG 0.44.8

@Valwit, post #5

Jak na AmiGG - istotnie. Prawdopodobnie jeśli w tej wersji nie ujawnią się jakieś tragiczne bugi, to będzie to ostatnia wersja tego komunikatora (ewentualnie będzie jeszcze jedna poprawkowa). Czas na coś nowszego w tym temacie, co posprząta epistulę i jabberwoocky ;)
[#8] Re: AmiGG 0.44.8

@MinisterQ, post #7

a potem openoffice? :>
[#9] Re: AmiGG 0.44.8

@Valwit, post #8

przegladarke juz mamy, wiec zostaje openoffice;)

Ostatnia edycja: 27.09.07 12:45:06
[#10] Re: AmiGG 0.44.8

@quaint, post #9

Problem w tym, że ja się zbytnio nie lubuję grzebać w cudzym kodzie... Zwłaszcza tak opasłym. ;)
[#11] Re: AmiGG 0.44.8
pakietu AISS

Odnośnie wyświetlania grafiki 24bit - jeśli w tle grafiki pojawia się czarne tło, to oznacza to że datatypy w systemie nie obsługują poprawnie przeźroczystości w grafikach PNG. Jedyne rozwiązanie to zastąpienie datatypu takim, który to potrafi, ewentualnie przesiadka na jakiś nowszy AmigaOS, pod którymi działa to "z buta". ;)
[#12] Re: AmiGG 0.44.8

@MinisterQ, post #11

Czasem jak Png 24 z trans sie "nie czyta" to warto sprobowac zapisac poprostu w innym programie, zeby przerobil format png na swoja odmiane- mutacje tego formatu.
[#13] Re: AmiGG 0.44.8

@MinisterQ, post #11

Nie wiem co jest, ale u mnie (MorphOS) pakiet AISS nie wygląda ciekawie. Ikonki na brzegach wygladają jakby były rozpikselowane ("schody"). Nie wiem czy to wina ikonek, czy ustawień?

Ostatnia edycja: 27.09.07 15:44:49
[#14] Re: AmiGG 0.44.8

@MinisterQ, post #11

przesiadka na jakiś nowszy AmigaOS


Szykujesz się do migracji na A1? :P
[#15] Re: AmiGG 0.44.8

@koodlaty, post #14

Na A7, czyli na stos.
[#16] Re: AmiGG 0.44.8

@MinisterQ, post #15

"na stos,rzuciliśmy,nasz życia los, nasz życia looos"

Ostatnia edycja: 27.09.07 20:15:52
[#17] Re: AmiGG 0.44.8
Dla mnie przydaly by sie lokale pl. , no i jeszcze opisy , a to dlatego, ze MorphOs jak i inne programy uzytkowe sa w nie polskim jezyku ( takze opisy tych programow ), gdzie z mojej strony nie znajac angielskiego jest trudno zainstalowac programy, ktore bym chcial uzywac, poniewaz bardzo czesto programy te w swoich opisach proponuja aby cos dodac , zmienic lub dograc lub zmienic jakies zmienne, poprzestawiac tu lub tam, itp. Na dzien dzisiejszy mam tylko GOLEGO Mosa 145 i Voyagera, a przez Sputnika musialem instalowac system jeszcze raz.
[#18] Re: AmiGG 0.44.8

@Piotr Myszkowski, post #17

jak są jakies problemy to zapraszam(y) na #ppa
[#19] Re: AmiGG 0.44.8
Hell ouuu!! :D

Trochę wyleciałem z obiegu i zatrzymałem się na wersji 0.44.4
Trochę się boję tej najnowszej wersji bo każda kolejna jest wyraźnie wolniejsza.
[#20] Re: AmiGG 0.44.8

@Prince, post #19

W tej wersji jest dużo optymalizacji. Lista jest szybsza, i nie tylko. Jedyne co może zwalniać to pokazywanie treści ostatniej rozmowy, co Maag nazwał pieszczotliwie "śmieciami" ;)
[#21] Re: AmiGG 0.44.8

@MinisterQ, post #20

Ta wersja smiga w porownaniu z poprzednimi.
[#22] Re: AmiGG 0.44.8

@MinisterQ, post #20

Maag nazwał pieszczotliwie "śmieciami"


A nie? Ustawienie tej opcji jako domyślnie włączonej spowodowało taką, a nie inną reakcją. Chyba to zrozumiałe.
Ps. A te hity to upoluę.. zobaczysz.. :P
[#23] Re: AmiGG 0.44.8
AmiGG od tej wersji potrafi obsługiwać grafikę z pakietu AISS

Mdłe masońskie ikony ;)
[#24] Re: AmiGG 0.44.8

@MaaG^dA, post #22

Zapraszam. Mój adres znasz. ;)
Jak można swoje własne rozmowy nazywać "śmieciami"? ;) Nieładnie :P
[#25] Re: AmiGG 0.44.8

@alpine, post #23

Zrób ładniejsze :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem