Komentowana treść: Nowe produkty z Alinea Computers
[#1] Re: Nowe produkty z Alinea Computers
narzędzie pozwalające na oglądanie kamer internetowych

ekhm.. a nie powinno być "pozwalający na oglądanie obrazów z kamer internetowych" ? Bo kamerki internetowe nie mają nic w sobie takiego żeby je oglądać ;)
[#2] Re: Nowe produkty z Alinea Computers

@TJindy, post #1

Poprawiłem. Zjadłem słowo.
[#3] Re: Nowe produkty z Alinea Computers
hmm spoko soft:), co do pierwszego programu nie mam watpliwosci, przyda sie. Ale ta gra... ciekawe ile czasu ja robili i za jaka kase;/.
Ciekawe jakie maja projekty na przyszlosc ? Pasjanse za 10euro ?
[#4] Re: Nowe produkty z Alinea Computers

@kwolf, post #3

A na co komu pasjanse bez systemu? Co?
[#5] Re: Nowe produkty z Alinea Computers

@Andrzej Drozd, post #4

W oczekiwaniu na system możesz pograć w pasjansa na tym systemie którego nie masz ;)
[#6] Re: Nowe produkty z Alinea Computers

@Andrzej Drozd, post #4

Gdzie tutaj widzisz pasjans? Lecisz w kulki? :P. To, że Ty nie masz systemu nie oznacza, że nie istnieje. W Alinearis możesz zagrać również pod MorphOSem -> http://img253.imageshack.us/img253/6797/alinearisey0.png

Ostatnia edycja: 28.09.07 15:40:59
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem