Komentowana treść: 4 ścieżki Amizilla
[#61] Re: 4 ścieżki Amizilla

@Werner, post #59

Skoro miałeś projekt na ukończeniu wg. starych zasad, to teraz
dostaniesz cztery razy jedna czwarta nagrody i nie ma problemu. ;)
[#62] Re: 4 ścieżki Amizilla
Kwolf, przepraszam, że Cię tak oburzyłem. Fakt, że mój poziom "webmasteringu" (z reguły nie nazywam siebie webmasterem) jest na poziomie ściągania komend z kursu html i wklejania ich do siebie... I przepraszam wszystkich, że zaśmiecam komentarze (ok. 20 z nich na próbę nauczenia mnie czegokolwiek... ) do tak wspaniałego wątka, ale nie życzyłem sobie takiego popłochu. Strony, z których najczęściej korzystam to ppa, allegro i interia - tam błędów nie zauważę - wiem. PNG nie używam w swoim wykonaniu - wszystko co tworzę to PPaint -> gif. Tyle. Nie odpisujcie na tego posta bo nie chcę znowu rozpętać burzy w szklance wody... Moje zdanie i tyle - nie krzyczcie na mnie :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem