Komentowana treść: Jetstrike - recenzja
[#1] Re: Jetstrike - recenzja
Jasny gwint. Pol zycia szukalem nazwy tej gry. Dziekowa. OK
[#2] Re: Jetstrike - recenzja
Wielkie dzięki za recenzję - przyjemnie się czytało a gra wygląda na naprawdę wciągającą. Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym się czegoś nie czepił ;) dlatego też:

Menu posiada wiele opcji do wyboru. Możemy sprobować zaliczyć misję...

Obok cysterna, która podjedzie w każdej chwili w celu dotankowania...
(istnieje takie słowo?)

Rozgrzewasz silnik, przełączasz dozowanie gazu na automatyczny tryb... Zaraz, zaraz - to te samoloty latają na gaz? Czy też chodzi o gas (ang. [US] benzyna)? A może o automatyczne sterowanie ciągiem albo ssaniem? Z tym gazem to jeszcze jest na końcu tekstu, w poradach.

Niestety, jeśli katapultowaliśmy się za pózno, zbyt...

Można wspomnieć o kilku tekstach digitalizowanej mowy... Tu już się czepiam totalnie, ale pamiętam jak jedna taka odpowiedzialna za tłumaczenia w IBM PL upierała się, że powinno się pisać: dygitalizowanej

To by było na tyle z mojego czepialstwa. Proszę nie bić. "Ja tylko niosę pomoc". ;)
[#3] Re: Jetstrike - recenzja
Gierka genialna, wspaniała :) :) . A ja się tak spytam, czy można gdzieś dostać soundtrack z wersji CD32 tej gry ;)
[#4] Re: Jetstrike - recenzja

@Olo, post #3

O, ja też bym się pisał. Miałem kiedyś nagrane na kasetę "Drop the bomb"

A recenzja bombowa ;)

Ostatnia edycja: 09.10.07 22:43:00
[#5] Re: Jetstrike - recenzja

@Olo, post #3

Ja już mam wystarczy trochę pogooglać i zaraz można słuchać :D

Drop the bomb
Drop the bomb
Drop the bomb
Drop the bomb

Anywhere
[#6] Re: Jetstrike - recenzja

@Sir_Lucas, post #5

zarzuć linkiem, bo to co ja znalazłem to niestety tylko cztery utworki, a ich było znacznie więcej :(
[#7] Re: Jetstrike - recenzja

@Olo, post #6

Niestety też tylko te cztery mp3 znalazłem :(
[#8] Re: Jetstrike - recenzja

@Sir_Lucas, post #7

Jedna z lepszych gier na CD32. Tak jak autor napisal w tamtym czasie niedoceniana. Pamietam nawet, ze gdy ja kupilem i przeczytalem recenzje bodaj w Secret Service albo w Top Secret, to bylem w szoku, ze gre tak zjechano i dostala tak niska ocene.

Wyzej byl oceniany np. starszy, (moim zdaniem ubozszy) dyskietkowy, bardziej znany tytul (latalo sie P47?), w ktorym startowalo sie w pierwszej misji z lotniskowca.

Widze, ze szukacie utworow z tej gierki :) Mam oryginal :)
Konsole sprzedalem 12 lat temu (niedawno kupilem znowu), ale zostawilem sobie wtedy jedna plytke z gra z powodu tej muzyki wlasnie... czyli Jet Strike.

Jak sie wieczorem na GG odezwiecie to wysle ktoremus i wystawi na jakiegos FTPa. Moj numer GG 1237648.

p.s
Jest jeden kawalek z super basem i cykaniem. Naprawde az kusi podkrecic gale we wzmacniaczu w prawo :D



Ostatnia edycja: 10.10.07 12:45:10
[#9] Re: Jetstrike - recenzja

@Duracel, post #8

Wyzej byl oceniany np. starszy, (moim zdaniem ubozszy) dyskietkowy, bardziej znany tytul (latalo sie P47?), w ktorym startowalo sie w pierwszej misji z lotniskowca.

Za pewne chodzi o "Wings of Fury".
[#10] Re: Jetstrike - recenzja

@Torn, post #9

Za pewne chodzi o "Wings of Fury".



Oczywiscie. Prosze wybaczyc "pomrocznosc jasna" ;)
[#11] Re: Jetstrike - recenzja

@Duracel, post #10

Doskonała recenzja :) czyta się lekko i przyjemnie, choć sama gra nigdy do mojego kanonu nie należała. Może dlatego że ciągle po starice się rozbijałem :)
[#12] Re: Jetstrike - recenzja
gra jest swietna cd32 juz dawno nie mam, a gre nadal posiadam .
no i muza jest super
[#13] Re: Jetstrike - recenzja
Milo mi ze pomimo praktycznie prapremiery tej recenzji zostala tak cieplo przyjeta :) Chcialbym ofcialnie podziekowac "mailmanowi" za wszystkie szlify i pozadne zredagowanie calosci :D Wyszlo bardzo fajnie.
[#14] Re: Jetstrike - recenzja

@Koyot1222, post #13

Najlepsze kawałki to:

"Credits" i "Jet Strike Main Theme".
Ten drugi może nie jest tak fajny jak "Credits", bo nie ma tego basiku takiego fajowskiego, ale za to jakies 20 sekund w polowie, to znakomita przygrywka na solowce, w szybkim tempie z fajnym podkladem. "Credits" tez ma soloweczke, ale kojarzy sie z lotem nad nocnym, sennym miastem. Np. patrolujacym niebo Warszawy, polskim Jastrzębiem F-16 ;)
[#15] Re: Jetstrike - recenzja

@Duracel, post #14

Wielkie dzięki za muzykę :D A utwór Credits jest naprawdę genialny :)
[#16] Re: Jetstrike - recenzja
Psia para, a ja patrzę na tą recenzję od momentu pojawienia i dzisiaj załapałem, że to nie "Jetpilot". Nazwy mi się pomieszały...
[#17] Re: Jetstrike - recenzja
Chyba odkurzę swoją 32-kę :)
[#18] Re: Jetstrike - recenzja
Grywałem w to na A500 ;)

Fajnie się latało smokiem :P
[#19] Re: Jetstrike - recenzja

@APC74, post #2

@APC74

Literówki poprawiłem i fragment z gazem/paliwem. Co do "dotankowania" - ja takie słowo znam i jest ono dosyć popularne w użyciu. Co do tej "digitalizowanej mowy". Na stronach PWN nie znalazłem wersji z "y" w środku.
[#20] Re: Jetstrike - recenzja

@mailman, post #19

W kwestii "dotankowania" nie będę się upierał bo oczywiście masz rację. Na przykładzie modnego aktualnie w Polsce tematu: Kubica po zrobieniu kilku okrążeń swoim bolidem nie zjeżdża do boksu by uzupełnić paliwo tylko właśnie dotankować. Aby się o tym przekonać wystarczy wejść na jakąkolwiek stronę poświęconą sportowi.

W sprawie "digitalizacji" a "dygitalizacji" będę jednak niezłomny niczym James Bond, ;) albowiem - moim skromnym zdaniem - forma z i, choć niewątpliwie popularna, jest zwykłą i nieelegancką "kalką" z języka angielskiego.

Na stronach PWN nie znalazłem wersji z "y" w środku.

digitalizacja a dygitalizacja wg PWN :D

Ostatnia edycja: 13.10.07 10:41:39
[#21] Re: Jetstrike - recenzja

@APC74, post #20

Coś ich wyszukiwarka u mnie nie dawała tego wyniku. Może się walnąłem pisząc. Poprawiam.
[#22] Re: Jetstrike - recenzja

@mailman, post #21

A może tego artykułu jeszcze nie było, gdy szukałeś. :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem