Komentowana treść: AmiGG 0.44.11
[#1] Re: AmiGG 0.44.11
Podziękował. ;)
[#2] Re: AmiGG 0.44.11

@deez, post #1

Jakiekolwiek bugreporty od obecnej wersji będą uwzględniane tylko i wyłącznie jeśli będą zgłoszone na bugtrackerze, który właśnie po to istnieje.

Deez i lubmil - to do Was!
[#3] Re: AmiGG 0.44.11
Jest to jedna z ostatnich (o ile nie ostatnia) wersja AmiGG


Czyżby wkrótce upragniony i długo wyczekiwany delete źródeł z dysku? ;)
[#4] Re: AmiGG 0.44.11
Tryb Gadami został usunięty
[#5] Re: AmiGG 0.44.11

@Marek Szyprowski, post #4

Ja na początku, tuż po przesiadce z Gadami na AmiGG używałem
tego trybu. Ale po jakimś czasie chyba doszedłem do wniosku, że w
przypadku AmiGG mija się to z celem. Sam już nie wiem, w każdym razie
u mnie już dawno odszedł on do lamusa.
[#6] Re: AmiGG 0.44.11

@Marek Szyprowski, post #4

Trochę off topic będzie, wybaczcie.
Jak tam prace nad fatfilesystemem ? Mam nadzieję, że nie tylko odczyt działa ale też i zapis. ;)
[#7] Re: AmiGG 0.44.11
W AROSowej wersji jest chyba ten sam błąd co poprzednio :)
Teraz już zwątpiłem czy coś nie tak z moim systemem, czy też z samym programem.Uruchamiał może ktoś AmiGG pod AROSem?
[#8] Re: AmiGG 0.44.11

@piteq, post #7

W AROSowej wersji jest chyba ten sam błąd co poprzednio

Nie wiem czy to jest błąd w wersji arosowej, czy w arosowym kompilatorze... Ale jakkolwiek - sashimi w dłoń, i proszę o debug log.
[#9] Re: AmiGG 0.44.11

@MinisterQ, post #8

I tu jest właśnie problem, ponieważ sashimi nic oprócz lakonicznego komunikatu:
[LoadSeq] Failed to load 'AmiGG_AROS'
nie pokazuje.Podobnie się dzieje kiedy klikne na ikone AmiGG_MOS.Może muszę uruchomić sashimi z jakimiś opcjami?

Ps.W tooltypie ikony oczywiście debug włączony.
[#10] Re: AmiGG 0.44.11

@piteq, post #9

a protect +e albo coś w ten deseń?
Sashimi nie potrzebuje żadnych szczególnych parametrów do życia...
Z tym debugiem w ikonie to niekoniecznie może działać. Aros ma problemy z odczytem parametrów z niektórych ikon. I nie tylko z tym z resztą... ;)
Może AmiGG DEBUG z linii poleceń?
[#11] Re: AmiGG 0.44.11

@MinisterQ, post #10

Kombinowałem dobrą godzine (na natywnej instalacji i qemu) ale debugloga nie udało mi się zrobić :(Wszystko zaczyna się i kończy na komunikacie o którym pisałem powyżej.
[#12] Re: AmiGG 0.44.11
a ten [LoadSeg...] o nie jest komunikat samego arosa ktory nie moze po prostu zaladowac pliku? uszkodzony plik? blad przy linkowaniu?
[#13] Re: AmiGG 0.44.11

@kiero, post #12

To nie ma nic wspólnego z linkowaniem - nie ma problemu. Jedyne z czym jest problem, to ze stripowaniem - być może strip jest zjeb* i wycina więcej niż powinien... Wcale by mnie to nie zdziwiło przy ogólnej jakości gcc arosowego dołączanego do amidevcpp...

Mogę przygotować wersję bez stripu, do testów. Ale tylko jeśli komuś będzie się chciało to testować.
[#14] Re: AmiGG 0.44.11

@MinisterQ, post #13

Wprawdzie z czasem u mnie jak z pieniędzmi (czyli ciągle mało;) ) ale na testowanie chwile znajde :)

Ps.Skoro jest problem z kompilatorem to czy nie można by AROSowej wersji skompilować natywnie lub pod emulatorem?Mursks łyka chyba projekty z AmiDev?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem