Komentowana treść: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0
Fajnie, pora przejść na OS4 więc. ;)
[#2] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@deez, post #1

Zdziwiłbyś się, ile obecnie muzyki dostępnej jest przez P2P w "loseless'ach", w tym we FLAC ;)
[#3] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@Solo Kazuki, post #2

Dekodery do flaca są nawet na OS3.x/68k...
[#4] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@deez, post #1

Tia, de-/kodowanie, to na MOSie też można... :P
Jakby się dało odtwarzać, bez zmieniania formatu... No ale zawsze sobie można napisać skrypt, typu zdekoduj do WAV/AIFF, play16, usuń WAVa z dysku.
Jeszcze trochę i sobie dopisze obsługę playlist z ASL-ek i będę mógł w końcu usunąć ANR-a z dysku.
[#5] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@Solo Kazuki, post #2

lol, akurat co jak co, ale w tym przypadku deeza do tego przekonywać nie trzeba :D
[#6] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@Torn, post #4

można przez pipe:
[#7] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@rzookol, post #6

PlayOGG chyba tak to właśnie robi.
[#8] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@Jacek Piszczek, post #3

Są, to prawda.
MOSowa jest dużo szybsza (aczkolwiek wolna w porównaniu do pecetowej) niż OS3.x, niestety, potrafi się zwiesić (w tym od razu MOSa) losowo w najmniej oczekiwanym momencie.
Takie życie. ;)
Tylko mi nie mów, żę się nie wiesza na MOSie 2.0. ;)
[#9] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #5

Hehe, prawda.
[#10] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@Solo Kazuki, post #2

Wcale się nie dziwię, wiem coś o tym. ;)
Oryginały i tak wciąż kupuję mimo dojścia do losslessów. :P
[#11] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@Torn, post #4

Pocieszę Cię troszkę. Niejaki Tokai miał dłubać przy wtyczce FLAC do ANRa, ale jak się sprawa przedstawia aktualnie tego nie wiem. :(
[#12] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@deez, post #8

O zawieszaniu się nic nie wiem, ale wersji z aminetu nie używałem. Może zła wersja ixemul?

Na MOSie 2.0 będzie za to na pewno szybciej, bo FLAC ma support dla AltiVeca.
[#13] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0

@Jacek Piszczek, post #12

To już wiesz. Wiesza się na tej z aminetu jak i innych mniej "legalnych". ;)
Ixemul mam w wersji 49.20.
[#14] Re: FLAC 1.2.1 dla AmigaOS 4.0
@All -ale macie problem, ponad rok temu sluchalem (dla sprawdzenia) pliki w takim formacie pod mosowym mplayerem bez konwercenia na A1200
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem