Komentowana treść: AmiDVD 1.38
[#1] Re: AmiDVD 1.38
Alez ostatnimi czasy wysyp oprogramowania i nowych wersji dla AOS4, a prawdziwy boom bedzie zapewne po 30-stym listopada OK

Ostatnia edycja: 26.10.07 17:52:27
[#2] Re: AmiDVD 1.38

@reactor, post #1

Tak jest! Jakaż to niespożyta moc leży w klasycznym hardware! Programiści wręcz nie mogą się doczekać by zacząć go wykorzystywać! :D
[#3] Re: AmiDVD 1.38

@MinisterQ, post #2

NIe badzcie zlymi ludzmi, dajcie szanse :D.
Przeciez zawsze trzeba miec nadzieje...

Ale pierwszy raz czytam takie cudo, ciekawe jakie elementy pracuja za szybko ? pisze na klawiaturze AmigaOS 4.0 wtf!?
[#4] Re: AmiDVD 1.38

@MinisterQ, post #2

Nie zauwazyles, ze do tej pory klepia nawet na 68k i OS3.x.
[#5] Re: AmiDVD 1.38

@kwolf, post #3

Wypalanie płyt odbywało się za wolno. Nie wiem o co Ci chodzi z tym "za szybko".
[#6] Re: AmiDVD 1.38

@reactor, post #4

Nieno, co Ty, absolutnie.
[#7] Re: AmiDVD 1.38

@reactor, post #4

mało kto klepie, raczej na uae lub rekompilują programy multiplatforamigowe na klasyka

poza tym wysypu oprogramowania na mosa po rilejsie mosa dla klasyków nie było, a na pewno nieporównywalnie więcej osób ma mosa dla klasyków niż kupi os4 dla klasyków (w Polsce)

Ostatnia edycja: 26.10.07 18:34:02
[#8] Re: AmiDVD 1.38

@rzookol, post #7

ja klepie z OS3 na A1200 040/30MHz, bo nie chce mi sie odpinac zasilania do dysku i nagrywarki na secondary zeby MOS wystartowal.

Ostatnia edycja: 26.10.07 18:54:19
[#9] Re: AmiDVD 1.38

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8

Ja zrobiłem to trochę inaczej. Dwa dyski mam na Primary a Cd mam na Secondary port. Na jednym dysku mam os3.9 na drugim tylko Mosa. Minus jest taki że nie mam CD pod Mosem.

Natomiast na A4000 mam SCSI i to jest luksus. ;)
[#10] Re: AmiDVD 1.38

@Sir_Lucas, post #9

A nie mozesz dysku z 3.9 podpiac pod secondary?
Bedziesz mial CD pod mosem.
[#11] Re: AmiDVD 1.38

@Norbert, post #10

Powodem dla którego podpiąłem sobie napędy w taki sposób było to że Mos nie wykrywał mojego CD na Primary. Natomiast na OS3.9 wszystko było OK. Przyzwyczaiłem się już poza tym i tak większość rzeczy ciągnę na tej Ami1200 z netu. A jak chce coś przegrać z CD to robię to po prostu pod 3.9 ;)
[#12] Re: AmiDVD 1.38

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8

klepie w znaczeniu klepie programy bo od tego się zaczął wątek
[#13] Re: AmiDVD 1.38

@Sir_Lucas, post #9

nie da sie wystartowac MOSa (1.4.5) jak jest cos podlaczone (z podlaczonym zasilaniem) do secondary port kontrolera FastATA. nagrywarke DVD mam na secondary port z nowym dyskiem 2,5 cala do Efiki, ktorego wlasnie testuje i mam do wypalenia jeszcze kilka plytek DVD to szybko nie odlacze, bo jeszcze musze wszystko ladnie posegregowac do wypalenia cool
[#14] Re: AmiDVD 1.38

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #13

Kurcze widzisz a u mnie startuje ok, racja ale ja nie mam Fastaty tylko 4xEIDE Elboxu. Wydaje mi się że to jednak nie robi różnicy. I Fata i 4xEIDE są podobne w zamyśle. U mnie to jednak startuje i nic nie muszę odłączać. :D
[#15] Re: AmiDVD 1.38

@Sir_Lucas, post #14

4xEIDE dziala na tej samej zasadzie co eide.device - dokladnie to jest gotowy adapter z dwoma portami + sterownik z dopalaczem (autor ten sam), FastATA dziala na innej zasadzie. na 4xEIDE jest za wolny transfer do wypalenia nawet z x1 predkoscia plyty DVD.
[#16] Re: AmiDVD 1.38

@reactor, post #1

Nie przesadzaj. AOS4 wychodzi dla Classicow. Widzisz tak jakas szybka dekompresje DVD? Ja nic a nic. Troszke powagi, Panowie.
[#17] Re: AmiDVD 1.38

@kwolf, post #3

Przeciez zawsze trzeba miec nadzieje...

Nadzieja juz dawno umarla. Ale kto wie... ;)
Bedzie trojkat MOS, WB3.1 i AOS4 :P
[#18] Re: AmiDVD 1.38

@Andrzej Drozd, post #17

Bedzie trojkat MOS, WB3.1 i AOS4

A pozniej wielka Orgia OSow Amigowych :D
[#19] Re: AmiDVD 1.38
Autor przygotował wersję 1.39. Wyłączył w niej całkowicie możliwość wypalania płyt DVD+R na napędach Pioneer.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem