Komentowana treść: Mortal Kombat 2 - recenzja
[#1] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja
Bardzo fajna recenzja OK
[#2] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@Sir_Lucas, post #1

Haha Bardzo fajna gra, moj joystick malo co nie ulegl rozpadowi :D.
To jedna z tych gier, ktorych sie nie zapomina.

Tak przy okazji, by nie produkowac postow.
Podobala mi sie tez muzyka z 2 filmow Mortal Kombat.

Ostatnia edycja: 27.11.07 21:40:04
[#3] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja
Dodam tylko, że 5-bitowa paleta kolorów była zdeczka wku...rzająca ;)
[#4] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@koodlaty, post #3

No nie wyglądało to za fajnie. Ale jak mialeś "odpowiedni" telewizor nie bylo wtedy tak źle :P
[#5] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja
"teledysk" dla "fszystkich" fanów MK
http://www.menele.tv/files.viewFile,10,walka-zuli.html

Ostatnia edycja: 28.11.07 02:39:53
[#6] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@kwolf, post #2

To coś mało aktywnie łupałeś :) w "Mortala". Za podstawówkowych czasów, u mnie po lekcjach zbierała się stała ekipa 3-4 osób i dawaj :). Dżojstitkowy trup padał gęsto, przy niewybrednych combosach, fatality i innych radosnych akcjach... A przy okazji, nie udało mi się wyrosnąć na seryjnego mordercę, jakby to chcieli przeciwnicy takich gier. :)
[#7] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja
Nigdy nie widziałem tej gry, ale uważam, że jest głupia. Ma w niej miejsce przemoc i zapewne też seks, który nieodłącznie towarzyszy przemocy. To przez takie gry i filmy typy Włatcy móch włożono kosz na głowę nauczycielowi z Torunia. Gdzie jest sąd rodzinny i kurator oświaty, przecież na tym forum są dzieci!!
[#8] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@Daclaw, post #7

Krecik, to ty?!?
[#9] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@baderman, post #6

Lupalo sie , czasami kolega przychodzil.
Ale niezbyt mialem kase na nowy , wiec wiesz :D.
Choc joysticki gumowe byly dosc wytrzymale, to te ma mikrostyki byly nie do zajechania:).
[#10] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@Daclaw, post #7

he he he ale czy amiga NIC moze zrobic nowy model z ukladami graficznymi i osiagnac sukces poniewaz moze zrobic taki model
[#11] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@koodlaty, post #3

no własnie... 5 bitowa paleta
oglądając obrazki z Amigowej wersji (w którą nigdy nie grałem) wydała
mi się jakaś taka mało kolorowa, zwłaszcza w porównaniu z wersją na
MAME (którą z kolei męczyłem na Pegu)
[#12] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@Daclaw, post #7

Sex w MK? Nawet nie pamiętam, czy w grze jakaś panienka majtki pokazała, co w serii SF jest normą. :)
Polecam przyjrzenie się grze Battle Raper 2 na peceta.
[#13] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@Torn, post #8

Nie, to ja.
Beret przymierzałem.
[#14] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja
Mogli zrobić osobną wersję na AGA, ale to była Amiga, więc...po co. Tak samo z Królem Lwem, też grę można było dopieścić, PCujowa wersja była ładniejsza, ale za to Simba skakał (animacja przeskakiwania z uchwytu na uchwyt - to jakaś kpina, tutaj amigowa wersja rządzi!).
Sam MK2 dla mnie, miażdży pierwszą część jak chce. Och, że też 3 cześć nie wyszła na Amigę...

Ostatnia edycja: 28.11.07 16:11:58
[#15] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@Dave, post #14

że też 3 cześć nie wyszła na Amigę...

O ile dobrze pamietam, to posiada jakies tam elementy 3D.
[#16] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@kwolf, post #9

Chyba zartujesz :). Moj joj na mikrostyki zczezl po tym jak nie zaskoczylo mi w walce scorpion vs goro puszczenie "sznurowki", hmm tak sie napialem ze palka zostala mi w dloni:D.
[#17] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@Andrzej Drozd, post #15

Nie posiada.
[#18] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@Dave, post #14

Z tego co pamiętam, to była jakaś home-made konwersja.. jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.
[#19] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@baderman, post #18

Open Mortal - moim zdaniem wygląda to strasznie :D
[#20] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja
...najlepsze mordobicie na Amigę ;p

Cięło sie w to całymi nocami i dniami z kolegami- koleżanki tez grały ;p - nie wspominając o hurtowym wykupywaniu dżojstików w pobliskim sklepie komputerowym ;p

A przy TAEKWONDO MASTER tak graliśmy ze Amiga puściła tylko dymek - a na drugi dzień w domu była nowa ;p i pachnąca ;p

heh... stare dobre czasy sie wspominają :(
[#21] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja
Jeszcze jeden tips - Wpszcieie FIONA na ekranie tytułowym. Ekran mignie na zielono. Od tego czasu nie ma krwi w grze i nie da się robić fatalów.

Powtórne wpisanie tego textu spowoduje mignięcie ekranu na czerwono i cofnie zmiany.

A co do ZEDWEB - wpisujemy to w menu "OPTIONS" a nie w menu głównym.

Ostatnia edycja: 29.11.07 16:32:50
[#22] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@BlackT, post #21

No no, i jeszcze ten:

"Na ekranie tytułowym wpisz 17 razy cały alfabet angielski a zaczną cię boleć palce."
(gryps zapożyczony ;) )

Ostatnia edycja: 29.11.07 17:37:33
[#23] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@5h00n4y, post #22

Heh, przypomniał mi się tips roku z TS - "doom/PC - wpisz
IDKFGDFIJFLKKJS - nic sie nie stanie".
[#24] Re: Mortal Kombat 2 - recenzja

@Torn, post #23

Walczac kung-lao mozna zrobic cos w rodzaju kombosa: uderzenie hakiem i GORA + SKOS (chodzi o ten jego cios z gory noga) gdy postac jeszcze leci oszolomiona hakiem :D .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem