Komentowana treść: Amizaduszki 2007 - filmik
[#31] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Torn, post #23

Ten co sobie Transmission sciągnął to już właśnie wrócił i seeduje...
[#32] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@5h00n4y, post #30

wywiadu mogę udzielić osobiście na AmiParty (koniec marca początek kwietnia) ewentualnie napisy sama mogę dorobić (wiekszośc i tak pewnie będzie ocenzurowana)"krzómpki " to resztki kabla USB od aparatu IlCapitano (ktoś musiał go powstrzymać :D :)
to co chłopaki, może..... przytulcie się ??czy coś...

Ostatnia edycja: 01.12.07 19:55:36
[#33] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@flea, post #32

Prosimy, prosimy!
Właśnie w okolicach końca marca początku kwietnia będę już pełnoletni, to nawet niezwykle pieprzny wywiad ten być może. Ale już bez "krzómpków", i tak mi niedobrze po "masnych" rzeczach, pieróna...

PS: Przytulamy się na torrencie właśnie - jedni ściągają a drudzy seedują i wogóle... jest perwersyjnie.
[#34] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Sir_Lucas, post #31

No bardzo miło, że moje nadzieje nie okazały się płonne. ;)
pokłony
W ogóle, owce się zmobilizowały i jest dużo lepiej niż rano. brawo!
[#35] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Torn, post #34

Torn podziw i wspolczucie z okazji takiego lacza, ale mam nadzieje ze sciagniesz szybko :)
[#36] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@kwolf, post #35

hihi, już drugi raz w tym wątku komentowane jest moje łącze - staje się sławny. ;)
No niestety, w tej wsi lepszego nie dają.
No ale coż, lepsze to, niż nic. OK
[#37] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
to ile jest tych filmikow i ile trwaja? jesli ten avi 30 mb to calosc to ja go z przyjemnoscia na ftepa wryuce, zreszta nawet cos a la rapidshare by sie tu lepiej sprawdzilo. na archive.org mozna tez wrzucac spore pliki, 100 mb tam wlazi bez niczego a lacze doskonale
[#38] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
Następnym razem się postaram o większy i lpeszy filmik ;)
[#39] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
jakby ktos nie chcial sie meczyc torrentem (godzine mi zajelo) to mozna obessac tez tu: http://rapidshare.com/files/73647712/Amizaduszki_2007.avi.html

Ostatnia edycja: 01.12.07 23:20:36
[#40] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Hubez, post #38

Może zaprosimy jakąś telewizję, np. Trwam? ;)
[#41] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Hubez, post #38

nastepnym razem sugeruje uzycie nowszego kodeka (np xvid) ale przede wszytskim zaenkodowanie dzwieku np do mp3. i calosc ma 15 mb wtedy
[#42] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@madman15, post #10

i znowu lipa nikt nie seeduje
[#43] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
Heh, jakiś biedak na BitComecie zassysa to ode mnie ;), normalnie, jak patrzę na to moje 2,2KB/s uploadu, to aż mi się żal człowieka zrobiło, stąd prośba - jeśli ktoś może, to niech wystawi jeszcze ten duży filmik na chwilę, bo na moim łączu to się człowiek będzie z tym do piątku pierdzielił...
[#44] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Torn, post #43

Właśnie wystawiłem ;)
[#45] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Torn, post #43

To chyba byłem ja. ALe potem się o dziwo ściągnęło. TEraz ja mogę poseedować jak ktoś chce to niech ściąga. Mam 40 kilo uploadu.
[#46] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
Film jest może dostępny inaczej niż przez P2P?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem