Komentowana treść: OnEscapee do pobrania za darmo
[#1] Re: OnEscapee do pobrania za darmo
:) fajnie, to dobra gra
[#2] Re: OnEscapee do pobrania za darmo

@rzookol, post #1

też się cieszę, gra fajna, zwłaszcza intro jest rewelacyjne
[#3] Re: OnEscapee do pobrania za darmo
Nie miałem okazji zagrać, dziś spróbuje ;)
[#4] Re: OnEscapee do pobrania za darmo
Coz, orginal Onescapee posiadam od kilku ladnych lat, ale wydaje mi sie ze nie stracila wiele, nadal jest niezla gra
[#5] Re: OnEscapee do pobrania za darmo
Gierca fajniutka,interko fajne,dobra muza.

Ech,jak widze mam awersje do okreslenia "prawdziwa amiga",kojarzy mi sie z czerwonym blogiem :P
[#6] Re: OnEscapee do pobrania za darmo
I po co kiedyś ssałem to jakieś 3 tygodnie z P2P czekając na źródła.. ;)

Swoją drogą zajebiostyczna gra, chodzi dobrze na A1200 z Fastem + monitor na DBLPal.

Dobrze że ktoś pomyślał o puszczeniu do sieci legalnie i za darmo amigowej wersji. Wersja pecetowa już od dawna była do zassania.

Ostatnia edycja: 05.12.07 20:02:20
[#7] Re: OnEscapee do pobrania za darmo
Ciekawe kto wyslal njusa... ? ;)



Jak z rana zobaczylem obwieszczenie na stronce AmigaSYS myslalem, ze sie przewale na ziemie... zawsze chcialem zagrac w ta gierke. Nareszcie sie nadarzyla okazja!! :) OK
[#8] Re: OnEscapee do pobrania za darmo
No to sobie pogramy...
[#9] Re: OnEscapee do pobrania za darmo
No proszę, kiedyś sobie głowę urywałem aby ja zdobyć, i zdobyłem za szaloną kasę...

,a teraz widzę że można sobie za darmo ściągnąć i to nawet wersje na PC.

i dla przypomnienia warto sobie będzie znów pograć i pooglądać intro- cola i chipsy są przygotowane - bądź co bądź to 5 min jest
:D
[#10] Re: OnEscapee do pobrania za darmo

@(V)(I)mothe(P), post #9

Masz spust. Cola i chipsy w 5 min... :)

Piwo jeszcze bym zrozumiał :D
[#11] Re: OnEscapee do pobrania za darmo
Jak to mówią:"GRA warta świeczki".. a nawet pożądnego znicza ;) Super GRA i Super, że można w nią pograć legalnie OK
[#12] Re: OnEscapee do pobrania za darmo
Czy udalo sie komus odpalic ta gre na karcie graficznej? Sciagnalem patch z Aminetu i probowalem odpalic na BVision, jednak jest jakis blad. Zdaje sie ze jedna z ikonek syngnalizuje blad RTG, natomiast druga "poszatkowany" Chip
No ale to bylo tak na szybko. Jeszcze sie tym pobawie.


Tak czy inaczej gra na drugiej Ami z AGA, chodzi bez problemu (prosto z plyty). I co najwazniejsze, gra pracuje w systemie, czyli takze w DBLPal itp. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem