Komentowana treść: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad
[#1] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad
Bardzo fajnie ze mialem przyjemnosc was poznac.
Trzymajcie tak dalej i dzieki za fajne produkcje (+nakrecanie by cos robic).
[#2] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad
Pana Rolpho mialem okazje poznac swego czasu na "eXec party" i oczywiscie w drodze powrotnej do Tarnowskich Gor - bardzo entuzjastyczna postac, a w szczegolnosci te widoczne amigowe korzenie. :)

@Rolpho
Moze mnie pamietasz? ;)

@Benedykt
Ofcoz, robota dobra - dzieki Ci dobry czlowieku! :D OK

Ostatnia edycja: 08.12.07 10:54:28
[#3] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad
Rolpho rządzi! Pozdrawiam "starego" znajomego. :) Bardzo fajjjjny wywiad z bardzo fajjjjnymi ludźmi robiony przez bardzo fajjjjnego człowieka.
[#4] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad
Fajny wywiadzik :)
[#5] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad
A mnie zastanawiam dlaczego samochody w Vertepie jezdza po wodzie?
[#6] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad

@reactor, post #5

Cóż, aquaplaning... ;)
[#7] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad
hehm dzięki za dobre słowo :) no i szacuneczek wzajemny naturalnie :)
dla Pana ;) Lokatego również :) -póki co pamięć jeszcze aż tak nie szwankuje ;)

Fajnie, że przy takich okazjach okazuje się, że wszyscy nie zapadli się pod ziemię, i można Was tu jeszcze obaczyć :)

Przygnieciony nieco mnóstwem zajęć i rozjazdami, wciąż lubię przytrzymać rękę na pulsie w ami-świecie. No, ale najlepiej byłoby rzeczywiście przestać się wygłupiać i zrobic coś głupiego ;) mimo pędzącego czasu, zaznaczając jakąś zabawną produkcją swą obecność niczym piesek znaczący terytorium ;).

Aha - i żeby nie było, że jesteśmy tacy mocni (ja z bratem znaczy), bo tak trochę wynika z wywiadu - te wspomniane wyścigi - Micro Madness - z fizyką itd. zrobili Raziel i Żmija - dwaj szacowni goście z ekipy (szacuneczek wielki również :) ), no i grę wydało Play .
Jak widać wciąż w tych czasach można w 2 osoby (!) zrobić kawał niezłej giery! :).

Ciekawym zawsze widząc takie wywiady ;) co dzieje się u podobnych ludków, tudzież innych ekip, kto "przetrwał", co powstaje i co pozostało na tym kawałku amigowego poletka - mając głęboką nadzieję, że nie tylko pas spalonej ziemi ;) Zresztą zdziwiliśmy się niemało, kiedy PPA zaczęło nas "ścigać" ;) - no i (mea culpa niestety) - aż dziw bierze ile chłopaki (Benedykt) mają cierpliwości - jak z jajkiem dosłownie ;)
Respekt!

PS. co do nakręcania się, wzajemnej ami-terapii itd. no qrcze, kiedyś wypadałoby się spotkać na łonie natury przy okazji jakiegoś hmm.. tego.. party/zlotu/czegokolwiek. :)
Pozdrówka!
[#8] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad

@reactor, post #5

To proste - wszystkie używały "Unu Unu Pentium" (nie mylić z zacofaną technologią ziemskich procesorów binarnych ;) ) - o, tak jak TU .

Kiedy okaże się, że można wrzucić jakąś skrzynkę do auta i poskakać trochę po czasoprzestrzeni bez użycia kółek ;) - wszak nikt nie przerobiły tego miliarda smrodzących samochodów od tak w kilka chwil ;)
- w grze było kilka klas "samochodów" - od WipeOut'o-podobnych, po przerobione ogórki i karawany ;)
[#9] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad

@rolpho / D6, post #7

hmm, co do portów na amigę to obecnie morphos/pegasos jest wystarczającym systemem by sportować na niego te gry
[#10] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad
Podam jako ciekawostką ,że wywiad trwał........niemal półtorej roku. Chciałem zdążyć na z jego publikacją na zeszłą gwiazdkę:) panów od Metala dorwałem niedługo po tym jak we wywiadowcze łapki wpadł MDW. Los jednak sprawił ,że trwało to tak długo nie mniej było warto ;) Wielkie dzięki dla Sebastiana i reszty rednczy PPA za składanie moich dyslektycznych tekstów.



Benedykt
[#11] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad

@rolpho / D6, post #7

hehm dzięki za dobre słowo no i szacuneczek wzajemny naturalnie
dla Pana Lokatego również -póki co pamięć jeszcze aż tak nie szwankuje


Fajnie, ze przy "ogolnospolecznym efekcie sklerozy" ;) dla dobrego chociaz ktos sie znalazl, kto mnie pamieta ;) ... poki co - naprawiaj ta BVizje i zacznij tu czesciej goscic. :)

Fajnie, że przy takich okazjach okazuje się, że wszyscy nie zapadli się pod ziemię, i można Was tu jeszcze obaczyć

Nooo, mysle, ze moge wypowiedziec sie w imieniu reszty amiswiatka, ze nigdy za wiele pozytywnych ludzi wiec Panowie przyjdzie czas i na "zlot poztywnych amigowiec" i integrujac sie to sobie wzajemnie okazemy tzn. "pozytywizm" :P ;) ... pozostaje pytanie jaka forme obierzemy?
[#12] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad
Dobrych wywiadów, z ciekawymi ludźmi nigdy za wiele (jak i ciekawych wywiadów, z dobrymi ludźmi ;)), nawet jeśli są "odrobinę" posunięte przez czas... Dzięki! OK
[#13] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad

@rolpho / D6, post #7

Rolpho Ty jeszcze żyjesz :D
Pisałem do Ciebie tak z dwa miechy temu, ale nie odpowiedziałeś, już zaczynałem podejrzewać, że na jakiś wyspach siedzisz. Twój mail, jest nadal aktualny?
Mam malutką sprawę ;)
[#14] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad
Zawszem powtarzał, że jedynie amigowe środowisko ma tak pozytywnie odjechane klimaty i osobistości OK
[#15] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad

@Lokaty, post #2

Hej, jak tam po Winter Reggae? ;)

Ostatnia edycja: 09.12.07 17:16:39
[#16] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad

@Andrzej Drozd, post #15

Heh, tak sie sklada, ze nie bylem w tym roku... a jak wrazenia z Mega Clubu? Warto bylo?
[#17] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad

@Lokaty, post #16

Warto bylo dla ludzi, kapel i klimatu. Mega Club natomiast, nie byl przygotowany na taka impreze. Pewnie wyobrazali sobie ze to bedzie zwykla dyskoteka. Impreza trwala od 16.00 do 6.00 rano. Tak do okolo 22.00 nie mozna bylo opuszczac klubu, nie bylo bufetu z zywnoscia, czyli panowal glod. Dopiero pozniej udalo sie wyskoczyc na miasto i cos zjesc.
Fakt ze nie mozna bylo wychodzic na zewnatrz (a jak juz mozna bylo to trzeba bylo czekac na karteczki "powrotne"), powodowal okropny tlok i szwankowala wentylacja (lub po prostu lokal nie jest przystosowany na tak duza ilosc osob "pozerajacych" tlen i palacych papierosy). Moze poprawia sie za rok, jezeli nie, potrzebna bedzie petycja lub jakis strajk o zmiane lokalu :)
[#18] Re: Paweł i Tomasz Rogacewicz - wywiad

@mufa, post #13

hmm, no czasem aż tak dalekie od prawdy to nie jest, tylko trochę bliżej ;) a mail aktualny, zresztą odpowiedziałem wówczas (!), z małym opóźnieniem -jak bonie dydy, podobnie jak do MDW :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem