Komentowana treść: YAM 2.5
[#31] Re: YAM 2.5

@Fazior, post #30

Tego nie ma, tak jak i wielu innych rzeczy. Ma swoje wady, jak
większość rzeczy, z samego html-a to brakuje mi jedynie lepszej
interpretacji tabelek przy konwersji, bo rachunki wtedy zle wygladają.
Ma swoje wady i zalety i kwestia jest, albo nam są zalety potrzebne, a
wady akceptujemy przynajmniej dopóki nie zniknom, albo szukamy innego
rozwiązania.
[#32] Re: YAM 2.5

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #24

Skolman, a mógłbyś opisać jak skonfigurowałeś Yama z tym skryptem HTMLread. Ja już z nim kiedyś walczyłem, ale nie udało mi się go uruchomić.
[#33] Re: YAM 2.5

@Fazior, post #30

jesli chcesz miec wyrenderowany to robisz jak skolman, klikasz i masz w przegladarce. outlook czy TB robia to samo tyle ze uzywaja engine przegladarki i renderuja we wlasnym okienku. simple mail robi to tak samo, uzywajac klasy odpowiedniej mui. yam ma ciut inne zalozenia i jak dla mnie lepsze. maile ktore naprawde musza byc w html zdarzaja sie raz na ruski rok i tutaj aweb sobie swietnie radzi, albo dowolna inna przegladarka. reszta htmlowych maili poza samym tekstem ktory yam pokaze, zachowujac formatowanie, zawiera zwykle smieci ktorych nie mam najmniejszej ochoty ogladac. obrazki itp widac jako zalacznik co tez pozwala obehjrzec to co wazne a niezbedne reklamy czy smieci typu 1.gif z gemiusa czy innej smiecianej interii.
[#34] Re: YAM 2.5

@AS, post #32

ja to robilem z 5 lat temu, moze napisze jakis opis ;]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem