Komentowana treść: C&A - reaktywacja
[#1] Re: C&A - reaktywacja
Oj mailman, mailman... Trabilismy o tym na forum.. tydzien temu?
[#2] Re: C&A - reaktywacja

@Kokos, post #1

Wiem, że trąbiliście na forum. Nie znajdywałem jednak nigdzie tego potwierdzenia, za wyjątkiem pliku wystawionego na serwerach, które zawierają treści o wątpliwej legalności. Poza tym informacje zgłasza się przez adres redakcyjny, a nie przez posty na forum.
[#3] Re: C&A - reaktywacja

@mailman, post #2

Ja zgłosiłem informację i przepadła. A informowałem, że pojawiła się wreszcie wersja 0,32 SimpleMaila na MorphOSa.
[#4] Re: C&A - reaktywacja
Eee... ale jak to ściągnąć, mam się zarejestrować czy co, bo albo mam problemy ze wzrokie albo czegoś tam nie widzę.. jakiegoś buttona do downloadu...
[#5] Re: C&A - reaktywacja

@AS, post #3

O! Dobrze wiedzieć. :)
[#6] Re: C&A - reaktywacja

@AS, post #3

Prawdopodobnie filtr poczty zblokował spamerski adres. Podeślij bezpośrednio do mnie lub rzuć mi info na GG.
[#7] Re: C&A - reaktywacja

@Hugen, post #4

dobra mam, ale, żeby nie dać prostego infa o konieczności zarejestrowania się, by móc cokolwiek "zobaczyć" nawet w FAQ
[#8] Re: C&A - reaktywacja
Super.
OK
[#9] Re: C&A - reaktywacja

@mailman, post #2

Potwierdzenie wydania zinu? (wpis autora na forum?)
Treści o wątpliwej legalności w.. ZINIE?? (tzn jakie?)

Brzmi powoli absurdalnie..
[#10] Re: C&A - reaktywacja
hmmmm....poproszę o linkę do pliku hmmmm...dziękuję
[#11] Re: C&A - reaktywacja

@Kokos, post #9

Potwierdzenie wydania zinu? (wpis autora na forum?)

Skąd mam wiedzieć, że to jest autor skoro nawet adresu do strony nie podał? Napisać, że ktoś coś zrobił może każdy (bez urazy do autora, oczywiście).

Treści o wątpliwej legalności w.. ZINIE?? (tzn jakie?)

Kokos, weź no przeczytaj zdanie, które napisałem uważnie i odwołaj się do tamtego wątku:

Nie znajdywałem jednak nigdzie tego potwierdzenia, za wyjątkiem pliku wystawionego na serwerach, które zawierają treści o wątpliwej legalności.

Czy ja tutaj piszę o treściach w zinie, czy o serwerach?

EOT i dalsze komentarze na temat wiadomości, a nie na temat tego kiedy została opublikowana i dlaczego. Trzeba było podesłać do nas, a nie teraz brednie w komentarzach wypisywać.
[#12] Re: C&A - reaktywacja

@eastone, post #10

Odnośnika do pliku specjalnie nie podałem. Podałem odnośnik do wiadomości na DI, gdzie można znaleźć co trzeba.
[#13] Re: C&A - reaktywacja
Tak sobie czytam C&A 0/2007, a tam opis A1200:

"Układ wizyjny: od 360x256 do 1280x512"
"Dźwięk: 4 głosy stereo"

hahahahahhah

Fajna gazetka, ale po co pisać o czymś czego się nie zna?


[#14] Re: C&A - reaktywacja

@kjb, post #13

A nie czasem powinno być "od 320x200" ? Kto pisał te bzdury?
[#15] Re: C&A - reaktywacja

@kjb, post #13

Opis A1200
Motorola MC68EC020 (Litery EC oznaczają tu,niestety,wersje ekonomiczną,a co za tym idzie - brak koprocesora)
Acha...no przecież.
[#16] Re: C&A - reaktywacja
Witam
A można wiedzieć co jest napisane w tym PDF ( o czym ? ).
Pozdrawiam
[#17] Re: C&A - reaktywacja
Ma ktoś tego pdfa? Można prosić? Nie umiem, kliknąć, a rejestrować się nie będę (na razie ;) ) Mail to moja ksywa na gmailu :) dzięki z góry

chętnie obejrzę, chociaż Wasze komentarze nie napawają optymizmem ;)

Ostatnia edycja: 11.01.08 18:03:48
[#18] Re: C&A - reaktywacja

@baderman, post #17

Dokładnie. Także nie zamierzam się tam rejestrować. Ale chętnie poczytałbym inne śmieszne rzeczy.
[#19] Re: C&A - reaktywacja

@mailman, post #11

Skąd mam wiedzieć, że to jest autor skoro nawet adresu do strony nie podał? Napisać, że ktoś coś zrobił może każdy (bez urazy do autora, oczywiście).

Oczywiście, nie obrażam się :) Adresu strony nie podałem, bo strony jeszcze nie ma, ot co.

Nie znajdywałem jednak nigdzie tego potwierdzenia, za wyjątkiem pliku wystawionego na serwerach, które zawierają treści o wątpliwej legalności.

To fakt, serwery może nie wybrame najszczęśliwiej. Ale przynajmniej nie mają zbyt wielkich ograniczeń, co do wielkości plików. Na pocieszenie powiem, że póki nie powstanie strona, C&A będzie ukazywało się także na stronie RetroReaders (po powstaniu strony oczywiście też).

I jeszcze słówko reakcji na krytykę. Oczywiście Panowie, jest wskazana. I szczerze mówiąc, zupełnie spodziewana. Jak mówi przysłowie, błędów nie robi tylko ten, kto nic nie robi. Ponieważ ten zin skierowany jest dla tych, którzy to rozumieją (co piszę we wstępniaku), dlatego też informacja o jego powstaniu pojawiła się wyłącznie na forum. To tyle w tej kwestii.
Pozdrawiam.

Ostatnia edycja: 11.01.08 18:24:28
[#20] Re: C&A - reaktywacja
Witam!
Zarejestrowałem się na stronie retroreaders.pl ale link aktywacyjny mi na skrzynkę nie przyszedł.
Czy mógłby ktoś umieścić PDFa na rapidshare albo megaupload?
Z góry dziękuję.
[#21] Re: C&A - reaktywacja

@baderman, post #17

Warto się zarejestrować bo są tam pdf'y gazet i książek o tematyce komputerowej :)
[#22] Re: C&A - reaktywacja

@Leon, post #20

Już ktoś o tym pomyślał - linki były w komentarzach na DI:

http://rapidshare.com/files/78641202/C_A00.zip.html

http://sharebee.com/d5908246
[#23] Re: C&A - reaktywacja

@waldiamiga, post #15

Mi ta "fachowość" pachnie naszym trolem ukochanym o nicku arti...
[#24] Re: C&A - reaktywacja

@alpine, post #22

Dzieki za linki.

Moim skromnym zdaniem ten ZIN niczym nie nawiązuje do gazety C&A.

Opisane modele Amig i tyle. Ileż razy można ?
Brak zagadnień o programowaniu, test sprzętu itp. itd.


Ostatnia edycja: 11.01.08 19:49:10
[#25] Re: C&A - reaktywacja

@arti77ad, post #19

To fakt, serwery może nie wybrame najszczęśliwiej.

"Nie najszczęśliwiej" to bardzo łagodne określenie. Przecież to nie jest gigabajtowy plik, żeby nie można go było po prostu normalnie dać do ściągania ze strony internetowej. Na MegaUpload zostałem poproszony o wykupienie płatnego dostępu bo "mój limit się wyczerpał" mimo, że nigdy stamtąd nic nie ściągałem... Żenada. Niestety, wobec niemożności ściągnięcia pliku, o treści nie mogę się wypowiedzieć...

[#26] Re: C&A - reaktywacja

@Grzegorz Kraszewski, post #25

Ano właśnie. Również nie przypominam sobie, żebym coś wcześniej ściągał z tego dziwadła, a mimo to wyczerpałem limit - w przedbiegach niejako. Ale wnosząc z komentarzy osób, które zina czytały to może i dobrze, że nie będzie mi dane zapoznać się z nim.
[#27] Re: C&A - reaktywacja

@APC74, post #26

te limity sa ustawiane na caly kraj o ile dobrze pamietam

Ostatnia edycja: 11.01.08 21:41:14
[#28] Re: C&A - reaktywacja

@APC74, post #26

Sciagnalem. Nic nie straciliscie.
[#29] Re: C&A - reaktywacja

@Pepe, post #28

NIe ma to jak kolejny komentarz kasujący pismo w przedbiegach :)

Autora prosze o udostepnienie zbioru na serwerze PPA, admina serwisu PPA prosze o zgode na to, a DI prosze o tym powiadomic (bedzie osobny news o Amidze:) ).
Wydaje mi sić, że DI lubi PPA, a PPA jest właściwym miejscem dla wieści o środowisku amigowym (ponieważ najwiekszym w Polsce).

Wszyscy aktywni tutaj ocenią, a bedzie to twarda i gorzka prawda, ale za to poziom podniesie sie niebotycznie.
[#30] Re: C&A - reaktywacja

@Skotos, post #29

Przeczytałem. Charakterystyka Amig czy Komodorów jest wałkowana wszędzie i na okrągło, wkradły się błędy, jednak coś ta gazetka w sobie ma... ;).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem