Komentowana treść: Polish Sensible Open 2008
[#1] Re: Polish Sensible Open 2008
Ktoś z naszych misiów będzie?
[#2] Re: Polish Sensible Open 2008
A co było złego w zeszłorocznej lokalizacji?
[#3] Re: Polish Sensible Open 2008

@Kokos, post #1

Będę się poważnie zastanawiał nad udziałem w turnieju, jednak ciekawi mnie, dlaczego tegoroczna lokalizacja jest rzekomo lepsza od zeszłorocznej. A Ty planujesz się pojawić?
[#4] Re: Polish Sensible Open 2008

@Dawi, post #3

Serdecznie zapraszam na turniej.

@Dawi
Na Twoje pytanie zaraz odpowiem.
W Katowice są świetnym miejscem na organizowanie tego typu turniejów, jako stolica Górnego Śląska.
Jednakże są problemy ze znalezieniem dobrego miejsca i najlepiej po najniższych kosztach wynajęcia.
My w Katowicach moglibyśmy organizować poraz drugi w Pałacu Młodzieży, ale było by strasznie ciasno. Po drugie w tym roku zaczeliśmy szukać miejsca bardzo wczęśnie w tych dwóch miastach.
PM w tamtym roku był szczerze mówiąc miejscem znalezionym w ostantiej chwili, 3 tyg. przed imprezą. Przez co promocja nie była taka dobra. Aczykolwiek cała europa z sceny Sensible dowiedziała się o takim turnieju.

(Jeżeli ktoś ma jakieś lokum na min. 60 osób w Katowicach, to proszę o kontakt.
tomplus[dot]swos.pl)

Mimo że jestem z Będzina - poprzednią edycje zorgnizowałem w Kato, a tegoroczną w Gliwicach czyli 40 km dalej, to mam pewność w jakim miejscu organizuje i wg. mnie jest bardziej atrakcyjne na taką impreze niż Katowice.
Jeżeli ktoś będzie teraz 9 lutego na zjeździe Amigowców w Gliwicach, to będę tam również.

Jak ktośma za daleko, to turniej Amigowy (Amigi będą importowane specjalnie z niemiec) w Sensible odbędzie sie również we Wrocławiu - WROCLAW OPEN 2008 - 5 marca

Jak są jakieś pytania ?
[#5] Re: Polish Sensible Open 2008

@Dawi, post #3

Liczysz na to że Kokos kiedyś ruszy tyłek z Warszawy? :D

Ostatnia edycja: 05.02.08 19:27:20
[#6] Re: Polish Sensible Open 2008

@Malin, post #5

Kiedyś. :) Do Rembertowa może. ;]
[#7] Re: Polish Sensible Open 2008

@Kokos, post #6

Trochę Warszawiaków jedzie. Nawet z Gdańska się wybierają. Nie mówiąc o Lubinie i Lublinie ;)

Jak coś zawsze aktualizowana lista jest na polskim forum Sensible
http://www.forum.swos.pl

Jak narazie ponad 30 chopa jedzie.
Narazie żadna dziewczyna się nie zgłosiła, co nie uważam że żadna nie będzie grała. Ostatnio takowa w Lubinie na turnieju SWOS wyszła nawet z grupy ;)


Ostatnia edycja: 07.02.08 17:58:52
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem