Komentowana treść: Warzone 2100 grą roku 2007
[#1] Re: Warzone 2100 grą roku 2007
fajna gra ale się troche wiesza
[#2] Re: Warzone 2100 grą roku 2007

@rzookol, post #1

Pierwsza wersja hitowała i wieszała się dość gęsto, więc szybko dałem sobie z tą grą spokój. Natomiast ta druga działa mocno lepiej (Nie pamiętam, żeby się zawiesiła czy też hitowała), choć do tego przyczyniły się również nowsze wersje PowerSDLa :). Najsmutniejszym jednak faktem jest to, że multiplayer nie działa na bigendianach :(. Odnośnie samej gry to wkurzające są samowybuchające jednostki zaraz po wczytaniu stanu gry, czasem zdarza się też, że "teleportują" się w róg ekranu i nic nie da się z nimi zrobić.

Ostatnia edycja: 06.02.08 19:08:08
[#3] Re: Warzone 2100 grą roku 2007
Ja ze swojej strony chcialem podziekowac wszystkim Uzytkownikom ktorzy glosowali na Change It.
Zajecie piatego miejsca jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Mam nadzieje ze kolejne wersje
(zdradze ze kolejna wersja juz niebawem) rownierz beda sie podobac.

Chcialem podziekowac tez wszystkim osoba ktore wspieraly mnie przy tej grze i okazaly pomoc.
Naleza do nich glownie:

Aleksander 'ACP74' Chylinski
Marcin 'MinisterQ' Kielesinski
Szymon 'SZAMAN' Tomzik oraz Janusz Tomzik

Dzieki jeszcze raz. Bez Was gra umarla by dawno temu.

[#4] Re: Warzone 2100 grą roku 2007

@rzookol, post #1

Zawsze mozna zagrac na pececie :P
[#5] Re: Warzone 2100 grą roku 2007

@Andrzej Drozd, post #4

No baa... w ogole to sie pomylili bo to mial byc plebiscyt gier na pieca...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem