Komentowana treść: AmiParty 2008
[#1] Re: AmiParty 2008
Zgłaszam swą gotowość do przyjazdu.
[#2] Re: AmiParty 2008

@ZED^lM, post #1

Jak by mogło być inaczej :) OK
[#3] Re: AmiParty 2008
Jak zwykle, po staremu, wg przyzwyczajeń.. Słowem - DALEKOOOOOO. ;d
[#4] Re: AmiParty 2008

@Kokos, post #3

ech osłałabiasz mnie chłopie ...
[#5] Re: AmiParty 2008

@Drako^lM, post #4

Blisko i może w końcu nie "jak zwykle", tylko się ruszę...
[#6] Re: AmiParty 2008

@Leander, post #5

moze wezme samochód, chociaz do chelma się szybko jedzie
[#7] Re: AmiParty 2008

@rzookol, post #6

Zwłaszcza polnymi drogami, z których rolnicy zbierają asfalt... ;)
[#8] Re: AmiParty 2008
Hmmm może swoją ekipę skrzyknę ? To i Białystok by się pojawil ... W koncu raz w roku trzeba się u was pokazać. Jako przyszywany "baćko chryszczony" jak to u nas mawiają :)
[#9] Re: AmiParty 2008

@MinisterQ, post #7

jak sie wybiera trase polnymi drogami to nie ma sie co dziwic ze asfaltu brak :)
A co do kameraty to mam nadzieję że nie będzie karaoke i żadnych koncertów, bo moje biedne nerwy tego nie wytrzymają... :P

Ostatnia edycja: 25.02.08 14:42:15
[#10] Re: AmiParty 2008

@virago, post #9

jak sie wybiera trase polnymi drogami to nie ma sie co dziwic ze asfaltu brak

Czasem taka droga się sama wybiera. :) Ja kiedyś jechałem z Wrocławia do Warszawy trzymając palec na mapie (wyjaśnie nie dla młodych - mapa to taki papierowy GPS). W pewnym momencie zauważyłem, że skończył mi się pod kołami asfalt. Potem droga robiła się coraz gorsza i wylądowałem w polu. :) Ale że pod maską była wystarczająca ilość koni mechanicznych żeby się dało po tym polu jechać to nie zatrzymałem się. No i ku mojemu zdziwieniu do Warszawy dojechałem. I tylko godzine się spóźniłem. :D A w pewnym momencie naprawdę nie było już czegoś co można byłoby nazwać drogą. :)
[#11] Re: AmiParty 2008
Niestety, wtedy wypadają mi zajęcia na uczelni ;(
[#12] Re: AmiParty 2008

@virago, post #9

Virago specjalnie dla Ciebie już szukam chętnych starszych pan do karaoke, co do koncertu -będzie lokalna atrakcja-Chór Hejnał( średnia wieku 65). Zaś na ukojenie nerwów-A1200 z systemem OS4. :D
Ja będę na pewno i mam nadzieję,że tym razem uczestników bedzie "mnogo" :D Przybywajcie!!!
[#13] Re: AmiParty 2008

@virago, post #9

Według pewnych źródeł wyróżniamy taką klasę dróg jak asfalt kiepski, czyli betonowe płyty... Ale, ale! Po drodze do Chełma możemy podziwiać obwodnicę Piask :). Wypad na imprezę może zatem służyć celom drogowniczo-edukacyjnym.
[#14] Re: AmiParty 2008

@Dorrr, post #8

No jak mogło by być inaczej :) OK
[#15] Re: AmiParty 2008

@Leander, post #5

przecież chełm to dalsza dzielnica lublina
A pozatym ładnie się jedzie bo trase zrobili :) . Wiec zapraszam :)
[#16] Re: AmiParty 2008

@rzookol, post #6

No widzisz :) OK
[#17] Re: AmiParty 2008
No nareszcie super wiadomość. Też zgłaszam swoją gotowość do stawienia sie na AmiParty wraz z moją Amigą i C64. Droga do Chełma nie jest wcale taka zła, po prostu u nas na ścianie wschodniej to taki standard jest ;). Żal że impreza trwa tylko do niedzieli (a chyba miało być troche dłużej). Na przyszłość proponowałbym zaczynać impreze juz w piątek wieczorem i dawać czadu do niedzieli OK

Tak czy owak, juz nie moge sie doczekac. Do zobaczenia za miesiac! piwo
[#18] Re: AmiParty 2008

@MarX, post #17

Impreza miała się odbyć w innym miejscu dość fajnym nawet :) . Ale ostatecznie musieliśmy wracać na stare śmieci i tym razem nie powinno być jednak problemów .

Więc serdecznie zapraszamy :)
[#19] Re: AmiParty 2008

@ChaL, post #18

mam nadzieje ze tym razem nie bede zrywany w nocy o północy czyli o 6 rano z barłogu
[#20] Re: AmiParty 2008

@MarX, post #17

Droga do Chełma nie jest wcale taka zła, po prostu u nas na ścianie wschodniej to taki standard jest ;).

To na ścianie wschodniej standard dróg jest jeszcze gorszy niż na ścianie zachodniej (np. Wrocław)? O rety... Ten kraj nie przestanie mnie zadziwiać. Niedługo w Polsce będą się sprzedawały tylko samochody terenowe. :)
[#21] Re: AmiParty 2008

@MDW, post #20

MDW - to jest dobre, bo jak zniesli kontrole na granicy - to bys nie wiedzial, ze juz do kraju wrociles, a tak, jedna, druga dziurka w drodze i juz wiesz - jestes w domu! :P
[#22] Re: AmiParty 2008

@Kaczus, post #21

No już nie przesadzajmy - droga do Chełma jest dobra, a odcinek Lublin-Piaski niemal jak autostrada, ma dwie jezdnie. Widywałem zachodnie mapy, gdzie ten kawałek był oznaczany jako autostrada (ech, fantaści...).
[#23] Re: AmiParty 2008

@Leander, post #22

Z samego Lublina do obwodnicy Piask to masakra jest jeżeli chodzi o droge :)

Ostatnia edycja: 26.02.08 16:09:20
[#24] Re: AmiParty 2008

@rzookol, post #19

Tym razem okolo 7.30 :P
[#25] Re: AmiParty 2008

@Kokos, post #3

Ty masz bliżej niż ja, leniu ;d.
[#26] Re: AmiParty 2008

@Drako^lM, post #23

chyba czad, jechałem kilka dni temu nią i jest odjazd, normalnie Niemcy mi się przypomniały... btw jedzie ktoś z Lublina?
[#27] Re: AmiParty 2008
No a ja miałem być i... Już na 90% wiem, że jednak nie wyrobię. :(
No nic, może "następną razą"...
[#28] Re: AmiParty 2008

@Torn, post #27

A to zlooo :)
Eeee jest jeszcze szansa to nie 100 % :P
[#29] Re: AmiParty 2008

@Hugen, post #26

no ja jade z lublina
[#30] Re: AmiParty 2008

@rzookol, post #29

rzookol - czołowy mosista w kraju i prawa ręka dowódcy frontu antyaos4 , jaki środek transportu obierasz?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem