Komentowana treść: C&A (Fan) - numer 1
[#1] Re: C&A (Fan) - numer 1
SUPER!!



Benedykt
[#2] Re: C&A (Fan) - numer 1
to jeszcze jakby sobie słownik kupili to by było może mniej byków
[#3] Re: C&A (Fan) - numer 1


Tym razem udało się. Gazetka mocno przypomina oryginalny C&A. Przypominają się stare dobre czasy. Dobre artykuły, np ten o końcu Commodore..
[#4] Re: C&A (Fan) - numer 1

@C2H5OH, post #3

ale fajne :P OK
[#5] Re: C&A (Fan) - numer 1
Cóż, przyznać muszę, że się nie spodziewałem kolejnego numeru... ;)

Ten na pierwszy rzut oka wydaje się być dużo lepszy i bardziej
dopracowany. Na pewno niedługo sięgne po niego i poczytam dokładniej.
OK
[#6] Re: C&A (Fan) - numer 1
A ja mam pytanie - czy nie dałoby się połączyć siły C&A i TA PL aby wydawać wersję drukowaną czasopisma ?
Widać że chłopaki mają sporo samozaparcia aby tworzyć gazetę (i chwała im za to) oraz są możliwości techniczne (TA PL) aby to drukować (nawet w cz-b wersji z kolorową okładką).
Co o tym sądzicie ?
[#7] Re: C&A (Fan) - numer 1

@MaaG^dA, post #6

pomysl swietny, szczegolnie ze tego pdf'a i tak wydrukowalem tylko ze na laserowej czarno bialej drukarce :( . Takie pismo moglbym nawet prenumerowac :P
[#8] Re: C&A (Fan) - numer 1

@PrzemasIII, post #7

A TA-PL kupujesz?
[#9] Re: C&A (Fan) - numer 1
Fajne, o ile "zerówka" była słaba, to ten numer czyta się naprawdę przyjemnie :)
[#10] Re: C&A (Fan) - numer 1

@mailman, post #8

chyba nawet zamowilem 2 numery ale nie pamietam czy zaplacilem :) . Ale raczej nie :) poszukam w sieci gdzie musze wplacic
[#11] Re: C&A (Fan) - numer 1

@mailman, post #8

Ktos moglby narpowadzic mnie na dane do przelewu za ta pl ?
[#12] Re: C&A (Fan) - numer 1

@PrzemasIII, post #11

http://www.ppa.pl/totalamiga/ OK
[#13] Re: C&A (Fan) - numer 1

@PrzemasIII, post #11

Baner reklamujący polskie Total Amiga pojawia się na PPA tak często, że mnie to aż zaczyna wkurzać, a Ty go nie zauważyłeś? :)
[#14] Re: C&A (Fan) - numer 1

@MaaG^dA, post #12

a widzisz tam dane do przelewu ? Potrzebuje danych do przelewu nie chce skladac zamowienia bo juz to raz kiedys zrobilem a teraz nie mam maila z informacja gdzie mam przelac pieniazki
[#15] Re: C&A (Fan) - numer 1

@PrzemasIII, post #14

Dane do przelewu otrzymujesz w mailu zwrotnym po złożeniu zamówienia.
[#16] Re: C&A (Fan) - numer 1

@Valwit, post #2

No cóż, jeśli chodzi o błędy to pewnie nie na się ich uniknąć. Mimo, że staram się dbać o ortografię, gramatykę i interpunkcję, coś mogło mi umknąć. Mógłbyś mnie jakoś na te błędy naprowadzić (artykuł, strona)?
Cieszę się, że Wam się C&A podoba. Jest jak mówiłem przy "zerówce" - tamten był słaby, ale nawet ja się nie spodziewałem, że będzie inny. Miał zachęcić ludzi do współpracy i to się udało :)
Pozdrawiam.

Ostatnia edycja: 12.03.08 11:57:27
[#17] Re: C&A (Fan) - numer 1

@arti77ad, post #16

Eh, wracaja wspomnienia... czemu te classici takie drogie, no czemu?! :/
[#18] Re: C&A (Fan) - numer 1
Dobre!

I cieszę się, że właśnie C&A - to był mój ukochany mag. Nie MA, nie Amigowiec, tylko konkretnie C&A. Pewnie dlatego, że nigdy nie przestałem się interesować C64 i nadal się nim bawię.

Prośba moja - jak najbliżej oryginalnej szaty graficznej i nie zmieniać tego z czasem.

Powodzenia! :)
[#19] Re: C&A (Fan) - numer 1

@Daclaw, post #18

brawo brawo wiecej takich ludzi ktorzy cos robia a nie tylko gadaja.
[#20] Re: C&A (Fan) - numer 1

@MDW, post #13

to ty widzisz bannery na stronach? :D
[#21] Re: C&A (Fan) - numer 1

@SzaryWilk, post #19

mówisz oczywiście o sobie odnośnie tych którzy tylko gadają ?
[#22] Re: C&A (Fan) - numer 1

@SzaryWilk, post #19

...powiedział "aktywista".
[#23] Re: C&A (Fan) - numer 1
Naprawdę po raz pierwszy od wielu lat poczułem się jak za starych dobrych czasów.Nigdy nie zapomnę chwil spedzonych z tym czasopismem i właśnie teraz po przeczytaniu obecnego magazynu poczułem klimat tamtych lat,nawet oprawa graficzna jest bardzo podobna.Znów na okładce zobaczyłem moje ulubione komputerki na tle choinki,co zawsze wzbudzało we mnie bardzo miłe wspomnienia związane z Amigą i Świętami Bożego Narodzenia (właśnie wtedy dostałem swoją pierwszą Amigę 500 był to grudzień '91 roku).Dzisiejsze gazety omijają wielkim łukiem akcenty świąteczne na okładkach co jest dla mnie głupotą ponieważ to zawsze wprowadzało miłą atmosferę i klimat świąt.
Wszystkim którzy postanowili przywrócić CA do życia życzę wytrwałości i sukcesów,oby tak dalej. OK

Ostatnia edycja: 12.03.08 17:19:51
[#24] Re: C&A (Fan) - numer 1
Mnie sie podobac , miodzio :)
[#25] Re: C&A (Fan) - numer 1

@MaaG^dA, post #6

To była by Bomba :D , ja od razu robie prenumerate na 2 lata :)
ale to chyba raczej ciezkie do realizacji
[#26] Re: C&A (Fan) - numer 1

@Hellena, post #25

ale to chyba raczej ciezkie do realizacji

I ryzykowne.
[#27] Re: C&A (Fan) - numer 1

@APC74, post #22

Nie rozumiem z czego szydzisz APC74 joker
[#28] Re: C&A (Fan) - numer 1

@Baru, post #27

Ja po prostu mam uczulenie na sierść, to była zwykła reakcja alergiczna.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem