Komentowana treść: Breakpoint 2008 - produkcje
[#1] Re: Breakpoint 2008 - produkcje
Gratuluję kierowi - demo rzeczywiście bardzo ładne.
Twenty wygrało pewnie dlatego, że pomysł na demo mieli bardzo ciekawy i chyba niespotykany :)
[#2] Re: Breakpoint 2008 - produkcje
Bardzo fajnie śledziło się całą imprezę przez oficjalny stream. Produkcje na poziomie zadowalającym z paroma ślicznymi perełkami. :]

Podobało się, choć daleko. ;]
[#3] Re: Breakpoint 2008 - produkcje
To co Kokos rzekł, oglądanie to live = mega orgiastyczne przeżycie!

Co zapamiętałem z party:
1. "Ja! Scheisse mit diese schaisse!" kiedy sprzęt padł na początku competitions w sobotę.
2. Genialne demko Bonzaja na PS3 z fajnymi futrzakami. :]
3. Genialne demka driftersów i kiero na Amisie :)
4. Świetna muzyka z PieCowego demka o Panu Żarówie. OK
5. Żałosne i jednocześnie smutne crazy/fun compo... wymiotuje

Ostatnia edycja: 24.03.08 22:07:08
[#4] Re: Breakpoint 2008 - produkcje

@5h00n4y, post #3

Aha, aha, byłbym zapomniał coś ważnego...

Mocno poruszającym momentem było odśpiewanie przez naszych, krótkiej zwrotki znanej pieśni religijnej pt: "Zwycięsca śmierci" zaraz pod koniec demka na PS3! ;)
[#5] Re: Breakpoint 2008 - produkcje
1 miejsce - pomysl dobry, wykonanie srednie
2 miejsce - wiesza sie u mnie jak tryb ahi jest ustawiuony na szumblastera, scenka z drzewem z ludzi, z murem na początku i ta czarnobiała z manekinami pod kolumnami powalają. ta z dziewczynką jest kapke niedopracowana, bo dziecko gada a usta milczą i tez wygląda jak gadający manekin
3. demko z ciężarówką zajebiste nie licząc grafiki. brawa dla autorów
[#6] Re: Breakpoint 2008 - produkcje
Fei założył fotobloga. ;)

http://picasaweb.google.com/juraszek/Breakpoint2008

Ale zdjęcia z BP fajne. :)

Ostatnia edycja: 25.03.08 09:31:06
[#7] Re: Breakpoint 2008 - produkcje
Odpaliłem właśnie demo Elude na A4000T pod Mosem. Działa pieknie.
Prawdziwy majstersztyk. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem