Komentowana treść: DiscreetFX obdarowuje za zasługi
[#1] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi
mysle ze nagrodę powinien otrzymać hyperion
[#2] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi

@rzookol, post #1

a ja myślę, że MOSTeam
[#3] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi
Na jaki adres można wysyłać te maile?Mój typ to MiniQ :)
[#4] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi
Można powiedzieć, że to smutny znak czasu - pierwszą taką nagrodę dostaje osoba przygotowująca pakiet dla emulatora Amigi...
[#5] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi

@piteq, post #3

A MiniQ ma konto na PayPal?
[#6] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi

@mailman, post #5

Ma. I nawet mu już działa ;)
[#7] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi

@mailman, post #5

MiniQ przyjmuje wyłącznie ojro. Co więcej tylko takie co się toczą :P
[#8] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi

@alpine, post #7

No to masowo glosujemy na Miniq-a! OK
[#9] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi

@JaCoP, post #8

To podaj majla DiscreetFX i glosujemy.
[#10] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi
Jeśli ci inżynierowie będą otrzymywać kasę tak jak ja dostałem ImageFXa, którego podobno wygrałem, to ja dziękuję.

Ponad pół roku temu DiscreetFX ogłosiło konkurs. Wygrałem w nim ImageFXa, co zresztą mailowo potwierdzili. Potem ponad miesiąc ciszy. Po kilku interwencjach mailowych w końcu raczyli odpisać. Napisali, że są zdziwieni, że program jeszcze do mnie nie dotarł. Od tego czasu już w ogóle się nie odezwali, pomimo licznych prób kontaktu z mojej strony.

Zerknąłem jeszcze do komentarzy pod newsem do tego konkursu i wygląda na to, że nie jestem jedynym "obdarowanym". Trzeba przyznać, że znaleźli sobie fajny sposób na darmową reklamę...

[#11] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi

@Kamul, post #10

Wychodzi na to, ze wszyscy Polacy "jak jedna rodzina" zostali "wyruchani" (jezeli jest inaczej odezwac sie prosze)... poroponuje zebrac wszystkich "szczesliwcow" i zrobic "kampanie promocyjna" - tak sie nie robi... . Ze co? Polacy nie ludzie i nie potrafia sie odezwac? Po cholere oglosili konkurs w takim razie?
[#12] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi

@Kamul, post #10

Moja nagroda też nie dotarła pomimo tego, że adres wysłałem, potem sami do mnie napisali z prośbą żebym im adres wysłał i ponownie wysłałem. Napisali wtedy, że dziękują za adres i paczkę wyślą niebawem. Było to kilka miesięcy temu. Jedna wielka fikcja. :) Nie zależy mi za bardzo na zestawie Amiga Forever ale tak się po prostu nie robi. Jak się ogłasza konkurs, ujawnia zwycięzców to wypada i zakończyć sprawę. Aaaa... kij im w... :)
[#13] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi

@MDW, post #12

i kotwica w plecy :)
[#14] Re: DiscreetFX obdarowuje za zasługi

@ede, post #13

A moze hakiem im pogrozi sam kapitan Hook? Mozna zrobic taka antyreklame z Logiem kapitana Hooka i wyslac Newsa na jakis zachodni Amiportal z podpisem wszystkich "poszkodowanych". :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem