Komentowana treść: AutoDocReader powraca
[#1] Re: AutoDocReader powraca
Brawo! MaaG! OK
nareszcie :)
[#2] Re: AutoDocReader powraca
Z pewnością się przyda, dzięki! :)
[#3] Re: AutoDocReader powraca
Bardzo fajnie to wygląda. Szkoda, że jak programuję na MorphOS (czy tam jakiś AmigaOS) to używam tylko multiplatformowych rzeczy i właściwie z dokumentacji w tym formacie nie korzystam. :( Ale ja się jeszcze wezmę i wtedy będę AutoDocReadera po stopach całował. :)

I takie pytanie-ciekawostka. To, że mi pod MOS 2.1 ruszyła wersja dla MorphOS/PPC i AmigaOS3/68k to rozumiem. Ale dlaczego wersja dla AmigaOS4/PPC mi się odpaliła i działała normalnie? :)
[#4] Re: AutoDocReader powraca

@MDW, post #3

Ale dlaczego wersja dla AmigaOS4/PPC mi się odpaliła i działała normalnie?

Pewnie zostala normalnie skompilowana, bez uzycia tego bezsensownie shakowanego kompilatora "only OS4". Za to - wielkie brawa!
[#5] Re: AutoDocReader powraca

@Andrzej Drozd, post #4

Wersja dla AROS-a i OS4 kompilowana jest za pomocą AmiDevCpp i tym co ten pakiet oferuje bez zbytniego wchodzenia w szczegóły. Widocznie jest tam starsza wersja modułu startowego...
[#6] Re: AutoDocReader powraca

@MDW, post #3

rozumiem. Ale dlaczego wersja dla AmigaOS4/PPC mi się odpaliła i działała normalnie?

Bo masz zainstalowane OS4Emu zapewne. Więc czemu miałaby nie działać? Wersja AmigaOS 4 DigiBoosteraPro 3 też się odpala na MorphOS-ie i działa w 100% tak samo... (no nie do końca, bo są kawałeczki kodu specyficzne dla platformy).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem