Komentowana treść: Amizaduszki 2008 już jutro!
[#1] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!
Jak już pisałem: bierzcie joy'e.
[#2] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!
Ja i moja efika .. startujemy dzisiaj o 19.45 :)


Ogranizatorzy : Nadchodzę :

PS: I nie mam za daleko :P
[#3] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@Drako^lM, post #2

Ja to przebijam - startuję z moją Efiką o 18:05 i mam jeszcze bliżej, niż Ty .
[#4] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@Grzegorz Kraszewski, post #3

A ja zupełnie na luzie. ;) Wyjazd dzisiejszej nocy o 2:21 - wjazd na "party place" ok. 13:00 :D
[#5] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@APC74, post #4

Jak fajnie mieć auto... :)
Trzeba mi kabla composite! Ma ktoś? Albo jeszcze lepiej - scandoubler byłby zbawieniem...
[#6] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Miłej nocy Krashan. Hehe.
[#7] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!
A ja w ten weekend na imprezie konkurencyjnej... Może za rok... Miłej zabawy! Połamania dżojstików również :).
[#8] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!
Ja niestety z przyczyn osobistych tym razem najprawdopodobniej jednak się nie pojawię...
[#9] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!
Zazdroszcze... znów nie mam możliwości, "pada" planowanie jak sie bierze dodatkowe prace

Licze na kwiecistą i barwną relacje.
[#10] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!
Ja i *y jesteśmy na pewno koło 9.00 (chyba że znowu kory będą na pseudostradzie). Długo się zastanawiałem i jednak biorę A500+ z HD, monitor, mychę i jakiś Pad. Proszę zarezerwować jedną ławkę dla nas :). Do zobaczyska ludziska!
[#11] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!
Jadę jutro ekspresem z Wawy o 6:05 - jak ktoś się z okolic stolicy się wybiera to niech da znać :)
[#12] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@Marek Szyprowski, post #11

Ja niestety jak zwykle nie będę...pozostaje mi życzyć uczestnikom wspaniałej zabawy...
[#13] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@madman15, post #5

Nie, nie, nie. Po karambolu z września doszedłem do wniosku, że po zmroku to sobie mogę pojeździć co najwyżej w Lotusie i tym razem postanowiłem zawierzyć swoje życie PKP. :D

"Trzeba mi kabla composite!" - w sensie CHINCH-CHINCH? Mógłbym coś sklecić na prędko. Mam eee.. 4 sztuki wtyczek chinch - wyszedłby z tego kabel video + mono audio.
[#14] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!
Hmm.. moja ciocia prosiła mnie w tym tygodniu, abym rozejrzała się za jakimiś prostymi grami telewizyjnymi, niestety ważna jest prostota obsługi i język.. chociaż przy prostej obsłudze to mogłabym wyuczyć i bez polskich wersji jak ma używać. Aktualnie nic specjalnego na allegro na przykład nie widziałam... może ktoś z osób mających zamiar się pojawić ma do odsprzedania po rozsądnej cenie coś takiego? Do godziny 15 jestem dziś na #ppa; potem dopiero wieczorem :)
Pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieje jutro ^_^

Ostatnia edycja: 14.11.08 13:28:57
[#15] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@APC74, post #13

Tak, chinch-chinch. Nie chciałbyś pograć w Lotusa tudzież DynaBlastera na rzutniku? :) Właśnie po to mi ten kabel by był.
Głośniki myślę pożyczę od kogoś na miejscu - mam przelotkę chinch-minijack podłączoną do Ami.
[#16] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@madman15, post #15

Hmm mam gdzieś lotusa na dyskietkach ^_^
*gdzieś - u Morgotha; dostał moją Amigę Commodore 500 w zeszłym roku.. może odkopiemy coś na AZ i jeśli transport dopisze, można by było to przywlec :>

[#17] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@faguss, post #6

Będę mu uprzyjemniać nockę. ;)
[#18] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@madman15, post #15

OK. Kabel zrobiony i przetestowany. Tylko teraz mnie naszła (nieco spóźniona) myśl - zrobiłem kabel o długości ok. 180cm. Wystarczy?

EDIT: Mam 2 sprawne Boomerangi (pady) do Ami, nawet z "prząślami" [TM]. Przytachać ze sobą?

Ostatnia edycja: 14.11.08 14:05:44
[#19] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@MinisterQ, post #8

To jest żart? ...... Chciałem Cię poznać, wiesz? :(
[#20] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@Marek Szyprowski, post #11

Lece, ale nie ekspresem. :) Nie tym razem po prostu. :)
[#21] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@Drako^lM, post #2

Bo u Was metry są jakieś dziwne.. ;]
[#22] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!
Życzę wszystkim świetnego spotkania. No i czekam na relacje...
[#23] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@MDW, post #22

Też nie jedziesz?!? No co za świat...
[#24] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@Kokos, post #23

Mnie niestety też nie będzie mimo szczerych chęci

Również liczę na obszerną relację (a może ktoś ma kamerę i smykałkę do montażu aby stworzyć małą videorelację ??)

Udanego spotkania :D

Ostatnia edycja: 14.11.08 14:59:23
[#25] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@Logan, post #24

Hmm a czy bedziemy miec relacje na zywo plus jakis dluzszy zapis moze dokumentacyny...?
[#26] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@Cali, post #25

Jak pragniesz moich zdjęć to wystarczy poprosić. ;)

A serio, no to zwykle była jakaś kamerka. :) Więc może i teraz cosik, będzie. :) A no i pewnie ktoś odpali IRC-a. ;]
[#27] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@APC74, post #4

jedziesz pociągiem ?
[#28] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@APC74, post #18

1.8 powinno być spoko. Ustawię się blisko rzutnika po prostu :)
[#29] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@arti4-92, post #27

Tak. Pośpieszny Działdowo - Kraków. Bezpośrednie, najkrótsze połączenie ("tylko" 10 godzin ), bez przesiadek.
[#30] Re: Amizaduszki 2008 już jutro!

@madman15, post #28

Kamień z serca... ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem