Komentowana treść: Cubic IDE - na święta
[#1] Re: Cubic IDE - na święta
A nie mówiłem, że będzie? :D Polecam kupować!! :)
[#2] Re: Cubic IDE - na święta

@Marek Szyprowski, post #1

Ja tam czekam na NoWinED z kolorowaniem składni. No, chyba że GoldEd z CubicIDE byłby MUI-owy :)
[#3] Re: Cubic IDE - na święta

@R-Tea, post #2

A do czego MUI w Cubicu?
[#4] Re: Cubic IDE - na święta
Korci mnie trochę by zrobić sobie taki prezent. Sprawdziłem demko GoldEDa, fajna rzecz, nie ma kilku wkurzających "ficzerów" z MorphEDa :). NoWinED, ech, kolorowanie składni to nie wszystko, TAB jest już chociaż? :P. Teraz na zmianę używam CEDa i MorphEDa. Ciekawostką jest, że CED 5 kosztuje 40EUR a różni się prawie niczym od wersji 4.22, która leży na Aminecie (pełna wersja dla MorphOSa oraz dodatkowo patch do starszego CEDa 68k).
[#5] Re: Cubic IDE - na święta

@Korni, post #4

Mimo wszystko polecam Cubic.. zresztą - sam zamierzam go kupić. Może ktoś zorganizuje zakup zbiorowy ?
[#6] Re: Cubic IDE - na święta

@Marek Szyprowski, post #1

Kupić owszem, ale jak wleźć na jego stronę ?
[#7] Re: Cubic IDE - na święta

@Korni, post #4

Gorąco polecam Cubica - choćby po to, aby zmotywować autora do dalszej pracy nad tym porządnym kawałkiem softu. Co prawda do wiodących IDE z innych systemów to jeszcze nam daleko, ale Cubic ma parę naprawdę miłych cech - jak choćby tryb SDI, czyli wiele plików w jednym okienku (co pozwala go w końcu sensownie używać z 3DLayers), czy porządniejsze działanie na MOSie 2.x (MorphED lubi hitować, zwłaszcza podczas Find&Replace).
[#8] Re: Cubic IDE - na święta

@Marek Szyprowski, post #7

czy ma już rozwijanie struktur/klas po atrybutach/metodach ?
[#9] Re: Cubic IDE - na święta

@rzookol, post #8

Niestety nie i pewnie długo jeszcze nie będzie miał :(
[#10] Re: Cubic IDE - na święta

@Marek Szyprowski, post #7

Mam przez to rozumieć, że Cubic już nie wali hitami "READ FROM 0x00000000" przy zamykaniu requestera "search/replace" czy też "jump to line"? Innymi słowy, czy Cubic pracuje normalnie z aktywną opcją "invzeropage"?
[#11] Re: Cubic IDE - na święta
Czyli tradycji ciąg dalszy. Bardzo miło ze strony autora Cubica, że co roku robi te promocje. Wiedząc o tym w ciągu roku chyba mało kto kupuje CubicIDE. :)

Może by tak się zrzucić na Cubica dla kogoś kto ma zasługi w tworzeniu ami/mos softu? :)
[#12] Re: Cubic IDE - na święta
hmm... a czy da się jakoś wejść na tę stronę ? próbuję od wczoraj i nic..
(tym bardziej przykre, że mam już środki w budżecie na tę inwestycję..)
[#13] Re: Cubic IDE - na święta

@MaaG^dA, post #12

Przed chwilą sprawdzałem - strona u mnie działa bez problemu.
[#14] Re: Cubic IDE - na święta

@Marek Szyprowski, post #3

@ Marek Szyprowski
A do czego MUI w Cubicu?

Szczerze mówiąc do niczego nie potrzebne, ale jako fan u użytkownik MorphOS-a (w tym i MUI) wolałbym MUI-owe Cubic IDE, a nie jego custom GUI.
Dlatego kibicuję NoWinEd.
[#15] Re: Cubic IDE - na święta

@Korni, post #4

@ Korni
NoWinED, ech, kolorowanie składni to nie wszystko, TAB jest już chociaż?

Autor mówi, że dopóki Texteditor.mcc nie będzie supportował TABulacji to NoWinED też nie będzie.
Napisz feature request na stronie projektu TextEditor.mcc. Ja napisałem.
[#16] Re: Cubic IDE - na święta

@Grzegorz Kraszewski, post #10

Tak, Cubic działa bez problemu z invzeropage - dokładnie od roku go używam i żadnych problemów nie stwierdziłem.
[#17] Re: Cubic IDE - na święta
I po promocji :( Autor nie przyjmuje już zamówień...
[#18] Re: Cubic IDE - na święta

@MaaG^dA, post #17

To nie jest koniec promocji!

We are sorry: this article is sold out. You may however reserve an item at the current price by leaving your e-mail address:

You will be notified when it's back in stock and will then have one week to order at the Xmas special price. Unfortunately, this will most likely be after the Chistmas holiday.


Czyli dopiero po świętach, przez tydzień będzie jeszcze promocja. Widać cieszyło się popularnością.
[#19] Re: Cubic IDE - na święta

@mailman, post #18

Fakt. Dopisałem się i będę cierpliwie czekał na odzew. Szkoda, że nie będzie niespodzianki pod choinkę.. ale może na Trzech Króli? ;)
[#20] Re: Cubic IDE - na święta

@mailman, post #18

Chyba tydzień od otrzymania informacji od Dietera - rezerwację trzeba chyba robić już teraz (ja w każdym bądź razie tak uczyniłem)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem