Komentowana treść: Amiga Forever Value Edition
[#1] Re: Amiga Forever Value Edition
Normalnie oczom nie wierzę! Dwa tygodnie temu kupiłem u nich dwa pakiety Amiga Forever w wersji Premium Edition. Zapłaciłem kartą i czekałem na przesyłkę. Po tygodniu zwrócili mi kasę na konto i napisali, że nie moga zrealizować zamówienia. Co prawda news dotyczy Value Edition, ale niech się w końcu zdecydują czy mają coś na sprzedaż czy nie. Fajny pomysł na prezent poszedł się wietrzyć... That suxx!

Ostatnia edycja: 21.12.08 12:22:18
[#2] Re: Amiga Forever Value Edition

@Deftronic/..., post #1

I to jest w tym wszystkim najgorsze. Z jednej strony fajnie że ktoś nadal profesjonalnie zajmuje się rzeczami związanymi z Amiga, a z drugiej strony jak człowiek chce coś kupić to zawsze jest jakiś problem. Tak jak to miało ostatnio miejsce z grupowym zakupem SAM.
[#3] Re: Amiga Forever Value Edition
Z calym szacunkiem dla ich pracy ale nawet dzis wole klasyczna Amige, podlaczona do duzego TV i sterte dyskietek
[#4] Re: Amiga Forever Value Edition

@_arti, post #3

Wiadomo - oryginał to oryginał, ale np. w podróż ze sobą go nie zabierzesz... Poza tym dla osób, które nigdy nie były jakoś szczególnie z Amigą związane, taki pakiet w stylu "odpal i zapomnij" to świetna sprawa. Inaczej połamaliby sobie zęby starając się odpalić daną grę czy demo i raczej by się zniechęcili (kwestia umiejętności a także czasu, który by trzeba na to poświęcić).
[#5] Re: Amiga Forever Value Edition

@Deftronic/..., post #4

ja tam jestem zadowolony z płytki dodanej do tego dzoja usb co go kupilem. Za niewiele wyższą cenę mam oryginalne romy 1.3 i 3.0 troche gier i dzoj
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem