Komentowana treść: WarpView 1.0
[#1] Re: WarpView 1.0
program kosztuje dolarow 20
[#2] Re: WarpView 1.0

@kiero, post #1

Faktycznie. Dwadzieścia - jak wół po prawej stronie. Za to na samym środku - 4,99 za możliwość ponownego ściągnięcia jak by się komputer wysypał (pff...)
[#3] Re: WarpView 1.0

@recedent, post #2

20 dolarów za możliwość pooglądania obrazków
[#4] Re: WarpView 1.0

@rzookol, post #3

nie mój problem ...
Znacznie lepszy ShowGirls (brawo kiero) jest dostępny za darmo...
to dobitny przykład, że brak konkurencji nie jest na rękę użytkownikom - gdyby uzytkownicy OS4 mogli używać na swojej platformie SG, to na pewno WarpView nie kosztowałby aż tyle (ew. gdyby nie powstał, być może autor napisałby jakiś inny pozyteczny program?).
Ale jak pisałem, nie mój problem.
[#5] Re: WarpView 1.0

@wali7, post #4

No, i może to szczegół, ale też nazwa i ikonka są boskie. Kumpel linuksowiec kiedyś, patrząc na blat Ambienta się mnie spytał: ShowGirls!? Co to za program? Pewnie myślał, że jakiś rozbierany poker!! :D


Ostatnia edycja: 06.01.09 00:30:24
[#6] Re: WarpView 1.0

@R-Tea, post #5

Ja mam na komputerze dużo "girls" w obrazkach głównie jpg. Więc tytuł chyba trafny ;p
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem