Komentowana treść: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych
[#1] Re: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych
To nam uświadamia jak niewielu jest aktywnych właścicieli tego niegdyś bardzo popularnego sprzętu.
[#2] Re: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych

@MDW, post #1

Albo jak wielu aktywnych właścicieli owego sprzętu ma w nosie takie spisy...
[#3] Re: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych

@recedent, post #2

Dokładnie. Nie chce mi się sprawdzać numeru na mojej karcie PPC. I tak korzystam z niej tylko z 060. PPC leży odłogiem...
[#4] Re: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych

@Deftronic/..., post #3

A wystarczy w Shellu wpisać WhichAmiga...
[#5] Re: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych

@mailman, post #4

To zmienia postać rzeczy :). Nigdy nie byłem zainteresowany PPC na klasycznej Ami. No z wyjątkiem produkcji scenowych, ale... nie mam kart 3D, tylko 2x PicassoIV. OK, sprawdzę zatem numer i się zarejstruję. Dzięki za info. OK
[#6] Re: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych

@Deftronic/..., post #5

[#7] Re: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych
WOW. Mam 123 egzemplarz; całkiem, całkiem. OK

DODANO: Co i tak nie zmienia faktu, że mało nas, oj mało.

Ostatnia edycja: 12.01.09 21:12:28
[#8] Re: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych
10238 kart poszlo w swiat ,a zarejestrowano tylko 664 ...czyli mozna w przyblizeniu powiedziec ze mniejwiecej tyle wciaz jest uzywanych...

co daje nam ponad 9600 kart lezacych po garazach i piwnicach....jakby chociaz czesc tego trafila z powrotem do obiegu, to i ceny staly by sie ludzkie .
[#9] Re: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych

@DRACOX, post #8

Myślę, że większoś jest w użyciu. Po prostu wielu nie wie o tej rejestracji, innym się nie chce, a jeszcze inni nie wiedzą jak. Ja dopiero kilka dni temu zarejestrowałem swoją, gdy musiałem rozebrać swoją Amigę i dopiero wtedy mogłem pooglądać sobie karty.
[#10] Re: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych

@Deftronic/..., post #5

Może faktycznie czas zarejestrować swoją kartę CSPPC. Chociaż już raz ją rejestrowałem po zakupie w Phase5.
[#11] Re: Ilość kart PowerUP i mostków G-REX PCI - aktualizacja danych

@AS, post #9

A po co rozbierać kompa, żeby zarejestrować kartę?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem