Komentowana treść: Amigowy retrosklep
[#1] Re: Amigowy retrosklep
Małe Allegro :)
[#2] Re: Amigowy retrosklep
A widzieliscie gdzies moze "brand new" amigi 1200 lub ewentualnie jakiekolwiek?
[#3] Re: Amigowy retrosklep

@pawelini, post #2

1200 nie, ale jakakolwiek "brand new" Amiga, z naciskiem na "brand", to Efika lub Samantha ;)
[#4] Re: Amigowy retrosklep

@pawelini, post #2

Najnowsza Amiga na rynku to AmigaONE. Może jeszcze gdzieś znajdziesz nieużywaną (chociaż wątpię).
[#5] Re: Amigowy retrosklep

@GumBoy, post #4

micro jest młodsza.
[#6] Re: Amigowy retrosklep

@R-Tea, post #5

Fakt.
[#7] Re: Amigowy retrosklep

@R-Tea, post #5

I to jest prawidłowa odpowiedź, miło posłuchać prawdy od kogoś kto się nie przemądrza OK
[#8] Re: Amigowy retrosklep
No nie wiem, pokazywali gdzies fiata 125p o przebiegu 750 km ;) Myslicie ze nie przetrwala zadna nierozpakowana amiga 1200 z niepozolklymi plastikami, czystymi klawiszami itd !? :> Chialbym taka...!
[#9] Re: Amigowy retrosklep

@pawelini, post #8

http://amigakit.leamancomputing.com/catalog/product_info.php?products_id=305

Tutaj masz możliwość kupienia A1200 (new old stock) - za cenę 148.91 funtów brytyjskich. Nie-nowa, "odnowiona" (refurbished) za 99.99 funtów.
[#10] Re: Amigowy retrosklep

@pawelini, post #8

Myslicie ze nie przetrwala zadna nierozpakowana amiga 1200 z niepozolklymi plastikami, czystymi klawiszami itd !?

Kupiłem taką ze 3 lata temu. Niechciany prezent komunijny, włączony tylko jeden raz, a potem trzymany w szafie do dnia sprzedaży. Kompletny, oryginalny zestaw, bez żadnych śladów eksploatacji. :)
[#11] Re: Amigowy retrosklep

@skipp, post #9

O jaka piekna. Wiele razy byly dyskusje o duszy amigi zamknietej w oesie. No nie wiem! Kanapka tez sie liczy, co najmniej polowa magii jak dla mnie. Ilu z nas nauczylo by sie sprawnie grzebac w sprzecie, gdyby kazdy nie montowal z zapalem takiej kanapki :) Zawsze mnie rozwalaly te prawie biale na reklamach obudowy a1200 ;) W odroznieniu do np moich pozolklych od fajek i pobazgranych z otworami na cokolwiek, pozniej zamkniete w kretynskie obudowy big tower at.... walne pozniej do galerii shota mojej a4k w oryginalnej obudowie, do ktorej kiedys spowrotem wepchnalem ten swoj kosmiczny config. To jest duma :)
Chyba wezme sobie taka a1.2k z tego sklepu na pamiatke. Do niej jakies 030 (chyba najbardziej kompatybilny procek do dem i glupich gierek, do swosa na pewno ;) i flicker. Ciekawe ze nie pokusil sie jeszcze nikt o zaprogramowanie 030 na bazie innego ukladu z jakims dzikim taktowaniem :) No tak rynek.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem