Komentowana treść: AmiUpdate 1.105
[#1] Re: AmiUpdate 1.105
Kiedy w MOS-ie jakiś system paczkowania, repozytoriów i update'ów? ;)
[#2] Re: AmiUpdate 1.105

@Kokos, post #1

przecież jest MorphUp (czy jakoś tak)
brrrrrrrr
[#3] Re: AmiUpdate 1.105

@wali7, post #2

'brrrr' powiadasz? :) No to chyba jednak nie ma nic ciekawego.. :)
[#4] Re: AmiUpdate 1.105

@Kokos, post #3

ciekawe może i jest, ale mi jakoś nie przypadło do gustu ;)
[#5] Re: AmiUpdate 1.105

@wali7, post #4

No GUI nie było przemyślane
[#6] Re: AmiUpdate 1.105

@Drako^lM, post #5

Dla Kokosa w sam raz . Problem w tym, że jak dla mnie i wielu osób znacznie szybciej jest pociągnać/umieścić archiwum z/do aminetu czy innego miejsca. Morphup zatrzymał się w rozwoju po prostu.

Ostatnia edycja: 28.01.09 22:16:57
[#7] Re: AmiUpdate 1.105
Program genialny w swojej prostocie. Jeden z moich ulubionych na OS4.
Pewnie dlatego ze jestem z natury leniwy ;)

Ostatnia edycja: 28.01.09 22:39:42
[#8] Re: AmiUpdate 1.105

@Korni, post #6

A no zgadza się . Szkoda programu
[#9] Re: AmiUpdate 1.105

@Sir_Lucas, post #7

Pewnie dlatego ze jestem z natury leniwy

To lenistwo moze czasami niezle ci namieszac, gdy okaze sie ze nowa wersja jakiegos programu nie bedzie dzialac prawidlowo.
Co prawda to prawda - AmiUpdate jest bardzo wygodny, ale ja dodatkowo sciagam takze wersje LHA i magazynuje ja na dysku/cd - wiele razy musialem powrocic do staraszych wersji niektorych programow. :)
[#10] Re: AmiUpdate 1.105

@Andrzej Drozd, post #9

już nie mówiąc jak bardzo posiadanie klas mcc z mui wpływa na stabilność całego os4
[#11] Re: AmiUpdate 1.105

@rzookol, post #10

To zostanie niebawem zweryfikowane przez niezależną komisję w mojej skromnej osobie. ;)
[#12] Re: AmiUpdate 1.105

@MinisterQ, post #11

Mysle ze wyjdzie ci na to, ze MUI jest tak samo wieszalny na wszystkich trzech systemach. Po prostu cos co sie rozwija (chodzi o klasy), sila rzeczy bedzie czasami robic jakies problemy. I to niezaleznie od OS4. :)
Reaction stoi w miejscu i jezeli jest bardziej amigowy od MUI, to ja jestem "Alojzy Bąbel" :P
Po zatym obrona Reaction przez niektorych uzytkownikow AOS4 jest juz nieco smiesznie odbierana w swietle takich "p******" jak Cairo czy aktualnie X-Windows.

MUI jest najbardziej amigowe i koniec. Jestem gluchy na jakiekolwiek argumenty. O! :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem