Komentowana treść: XmlViewer 0.11
[#1] Re: XmlViewer 0.11
Wszystko to fajne jest, ale nie mogę go uruchomić - źadne GUI mi się nie pokazuje.
[#2] Re: XmlViewer 0.11

@Zbysiuk, post #1

a z shella ?
[#3] Re: XmlViewer 0.11

@rzookol, post #2

O...widze, że nie mam expat.library - zajme się tym, ale dopiero jutro. Tak czy inaczej dzięki za soft.
[#4] Re: XmlViewer 0.11
Fajnie, że wychodzą kolejne wersje. Odpaliłem bez problemów. Dzięki! :)
[#5] Re: XmlViewer 0.11
jak widać po zmienionej częsci newsa jest wersja dla os3, powinna też pójsc na os4. Jesli nie bedzie problemów w przyszłosci to następne wersje będą sie pojawiać na oba systemy
[#6] Re: XmlViewer 0.11
pod linkiem z newsa czyli http://brain.umcs.lublin.pl/~rzookol/download/xmlviewer.lha

można sciągnąć preview wersji 0.12, została dodane obsługa Clipboardu: mozna z menu kontekstowego wybrać cut copy paste i ladnie kopiuje sie całe poddrzewko do schowka jako tekst. Paste jeszcze nie dziala bo z tym bede musial kombinować.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem