Komentowana treść: Homeworld grą roku 2008
[#1] Re: Homeworld grą roku 2008
nonono :)
brawo Kiero!
[#2] Re: Homeworld grą roku 2008
Brawo Kiero :)

[#3] Re: Homeworld grą roku 2008
Na efice Homeworld (demo) mi nie działa, a Red Alert zawiesza się po paru minutach grania.
Jagged Alliance 2 jest dostępna tylko dla AmigaOS4. Tak, że na chwilę obecną nie mogę pograć w żadną z tych 3 gier.
Gdybym miał głosować zagłosowałbym na X-Moto.
[#4] Re: Homeworld grą roku 2008
Brawo dla autora!!!! pokłony
[#5] Re: Homeworld grą roku 2008

@Leon, post #3

Nie wiem czy port ma support dla dema homeworld-a :)
[#6] Re: Homeworld grą roku 2008

@Leon, post #3

Przecież wyraźnie napisane w readme, że trzeba mieć ver 1.1 gry. A demo to która wersja jest?
Odżałuj te parę $ na jakąś budżetową edycję. Nie pożałujesz, choć na Efi radzę zmniejszyć detale do minimum i wyłączyć wypaśne tła, bo będzie rzeźnia :)
[#7] Re: Homeworld grą roku 2008

@Leon, post #3

> Jagged Alliance 2 jest dostępna tylko dla AmigaOS4.

Niestety. Może to dziwnie zabrzmi, ale właśnie JA2 jest jednym z powodów, dla których poważnie się zastanawiam nad kupnem OS4.
[#8] Re: Homeworld grą roku 2008
O ile Red Alert suxxi mocno, o tyle pozostałe dwie gry są świetne. No i oczywiście brawa dla Kierownika.
[#9] Re: Homeworld grą roku 2008

@Solo Kazuki, post #7

Hmm a nie lepiej zmotywować kiero żeby zrobił port ? :)
[#10] Re: Homeworld grą roku 2008

@Drako^lM, post #9

Zmotywować raczej nie mam jak, ale poprosić można... chyba?

Więc niniejszym mam prośbę do kiero, czy nie zechciałby przynajmniej obejrzeć źródła, jak wygląda możliwość przeportowania tego tytułu pod MorphOS.
[#11] Re: Homeworld grą roku 2008
Jakim cudem wogole uwzgledniono Red Alerta? Chodzi to wogole na jakims amisystemie? U mnie pod mosidlem wiechnelo sie po minucie gry i polecialo z dysku.
[#12] Re: Homeworld grą roku 2008
Brawo!

A jak już jesteśmy przy portach gier z innych platform to może ktoś by się odważył na przeportowanie tej gry (otwarte źródła) opartej na tym silniku. Dałoby się? :) Jest pod SDL i OpenGL, są wersje dla Windows, Linux, MacOSX. Brakuje dla MorphOS i AmigaOS4. :)
[#13] Re: Homeworld grą roku 2008

@MDW, post #12

Widzę Osnews.pl się czyta, gdzie też o tym tytule ostatnio pisali ;) zapewne się da, jak Kiero będzie chciał trochę czasu na to poświęcić.
[#14] Re: Homeworld grą roku 2008

@Chaos, post #13

Zgadłeś. :) Wcześniej nie miałem pojęcia o istnieniu tej gry. Fajnie by było gdyby komuś się chciało...
[#15] Re: Homeworld grą roku 2008
Brawo Kiero! RTS Rulez. :)
[#16] Re: Homeworld grą roku 2008

@Minniat, post #15

RTS obsysa. Ale ten jest bardzo epicki i nietypowy. Jeden z RTSów które mi się podobały, a je na palcach jednej ręki mogę policzyć.
[#17] Re: Homeworld grą roku 2008

@MDW, post #14

Najpierw trzebaby obsługę shaderów do sterowników dorobić ;). Ciekawe, który amisystem będzie pierwszy w tym temacie...
[#18] Re: Homeworld grą roku 2008
Brawo Kiero!
a tak btw szczytem marzen bylaby wersja na wos + warp3d dla 3.9 heh...
[#19] Re: Homeworld grą roku 2008

@11MASTEr, post #18

ktora nigdy nie powstanie
[#20] Re: Homeworld grą roku 2008

@11MASTEr, post #18

Biorąc pod uwagę, jak by to mogło na takiej konfiguracji działać, szczytem marzeń bym tego nie nazwał...
[#21] Re: Homeworld grą roku 2008

@GumBoy, post #16

Ja kocham wszystkie RTSy.
[#22] Re: Homeworld grą roku 2008

@Minniat, post #21

Bez wyjątku?
[#23] Re: Homeworld grą roku 2008

@Minniat, post #21

ja wolę kobiety
[#24] Re: Homeworld grą roku 2008

@Grzegorz Kraszewski, post #20

Na freespace jakoś nie narzekam, a klimaty sprzetowe chyba podobne?!
[#25] Re: Homeworld grą roku 2008

@kiero, post #19

Cóż takie życie - nie można wszystko mieć.
[#26] Re: Homeworld grą roku 2008

@GumBoy, post #22

na pewno sa jakies wyjatki... chyba jestes czepialski z natury ;)
Gratulacje dla autora portu gry Homeworld!
[#27] Re: Homeworld grą roku 2008

@temp, post #26

Jeśli ktoś pisze, że RTSy kocha i w ogóle, to chcę wiedzieć czy łyka każdego, tylko dlatego, że RTS, czy potrafi się przyznać do zauważonej skazy diamencie.
[#28] Re: Homeworld grą roku 2008
Homeworld -fajnie, kiedy port na AOS-a?
[#29] Re: Homeworld grą roku 2008

@Chaos, post #28

Chyba jest portowany juz od roku ...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem