Komentowana treść: Heroes 2 dla AmigaOS 4.x
[#1] Re: Heroes 2 dla AmigaOS 4.x
no no fajnie :)

Kiedy port na MorphOS-a ? :)

Ostatnia edycja: 06.02.09 18:46:38
[#2] Re: Heroes 2 dla AmigaOS 4.x
Nice
[#3] Re: Heroes 2 dla AmigaOS 4.x
Czyli się jednak da? A może by tak od razu trójeczkę na MorphOSa? :) BTW, trzeba poprawić›"f Might & Magic 2".
[#4] Re: Heroes 2 dla AmigaOS 4.x
Eee tam. Herosi obsysają, choć trzeba im przyznać, że swój fenomen wykreowały i rzeszę fanów. Po Simsach to druga gra pod względem ilości kobiet które w to grały (wśród znanych mi kobiet oczywiście).
[#5] Re: Heroes 2 dla AmigaOS 4.x
Gra, przy której spędziłem godziny - jedna z niewielu bo nie przepadam za grami. Fajnie, że ktoś o tym pomyślał i zrobił port, ale można by było uderzyć na część trzecią :)
[#6] Re: Heroes 2 dla AmigaOS 4.x

@GumBoy, post #4

Ehhh... dziewczęta grają w "Heroes" raczej słabo, coś nie za bardzo czają ducha rywalizacji tej świetnej gry towarzyskiej
.

Fajnie że po tylu latach powstał port dwójki. My nadal gramy w WOG'a (Heroes 3.5), i to by było coś czego warto by zrobić port.
[#7] Re: Heroes 2 dla AmigaOS 4.x

@jimiche, post #6

Ehhh... dziewczęta grają w "Heroes" raczej słabo, coś nie za bardzo czają ducha rywalizacji tej świetnej gry towarzyskiej


Cóż, widocznie znamy inne kobiety.
[#8] Re: Heroes 2 dla AmigaOS 4.x

@Drako^lM, post #1

Kiedy port na MorphOS-a?

Mówisz, masz...
[#9] Re: Heroes 2 dla AmigaOS 4.x

@Grzegorz Kraszewski, post #8

Hmm... ciekawy ten "pościg portów"... jak tak dalej pójdzie, może ktoś kiedyś zrobi port JA2 dla MorphOS. :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem