Komentowana treść: modules.fm - system requestów!
[#1] Re: modules.fm - system requestów!
Czy s± jakie¶ plany na stream Ogg Vorbis?
[#2] Re: modules.fm - system requestów!

@Korni, post #1

Planów takowych nie ma.
[#3] Re: modules.fm - system requestów!
Chciałem dać "requesta" czegoś Clawza, ale chyba jeszcze nie ma jego kawałków skonwertowanych na mp3 A szkoda, bo to moim zdaniem jeden z największych talentów sceny ;)

PS. A poza tym, chyba wyczerpała się pula kawałków, które można "requestować", bo większość ma kłódkę przy ikonie, znaczy się były grane w ciągu ostatnich 24h?

Ostatnia edycja: 10.02.09 04:43:43
[#4] Re: modules.fm - system requestów!

@skipp, post #3

Do radia wskakują te kawałki, które otrzymają odpowiednie oceny od użytkowników. Szczegóły w dziale "Playlist" :)

Co do kłódek - tak, obecnie jeden kawałek nie może lecieć częściej niż raz na dzień. Dodatkowo, jeden autor nie może lecieć częściej niż raz na 3h. Generalnie jeśli chcesz coś zarequestować, polecam zaznaczyć "is requestable" na liście modułów i wybrać "All" ;)
[#5] Re: modules.fm - system requestów!

@AceMan, post #4

Generalnie jeśli chcesz coś zarequestować, polecam zaznaczyć "is requestable" na liście modułów i wybrać "All"


Nie, no to chyba bez sensu trochę, mam brać "jak leci"? To po co system requestów wtedy?? Nie kumam.

Ostatnia edycja: 10.02.09 16:45:22
[#6] Re: modules.fm - system requestów!

@skipp, post #5

Aj, ja mówię tylko o przefiltrowaniu sobie listy modułów w taki sposób, żeby wyświetliły ci się te kawałki, które można w danej chwili requestować :)
[#7] Re: modules.fm - system requestów!

@AceMan, post #6

Aaa, teraz kumam.
[#8] Re: modules.fm - system requestów!

@AceMan, post #6

Właśnie chciałem dodać moduł, którego nie znalazłem, ale jak próbuję go uploadować, to pisze, że jest już w bazie... Paradoks jakiś.

(Transmutation by Snoppy/X-Ceed)

O co kaman?
[#9] Re: modules.fm - system requestów!

@skipp, post #8

BTW. Jak wygląda dodawanie produkcji jako mp3? Innymi słowy, kto decyduje (pewnie AceMan), które moduły będą do mp3 zrobione? Czy może będą wszystkie, ale po kolei?
[#10] Re: modules.fm - system requestów!

@skipp, post #8

O to kaman, że jest już w bazie. W informacji powinien być też link prowadzący do zamieszczonej już wersji.
[#11] Re: modules.fm - system requestów!

@skipp, post #9

Dział "Playlist" :) W radiu lądują kawałki, które otrzymają odpowiednią ocenę i score, czyli to użytkownicy decydują. Poczekaj jeszcze tydzień z pytaniami, dział FAQ w przygotowaniu
[#12] Re: modules.fm - system requestów!

@AceMan, post #11

OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem