Komentowana treść: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x
[#1] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x
Myślałem, że to któryś z nowych łotrów od EA.
[#2] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x
O, jak fajnie. Amigowy port gry, która wyszła na Amigę ;)
[#3] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x

@GumBoy, post #2

No to co? OS4Depot++;
[#4] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x
No to zagramy w staro/nową grę pod OS4 :) - z wypas graficzką i czekam na dalsze części :)
[#5] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x

@El Amigos, post #1

Ja też tak pomyślałem, a szkoda, chociażby wersja z PS2 by się przydała.
[#6] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x

@ender, post #5

Jedynka na PS2 nie jest z EA i jest badziewna.
[#7] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x

@Grzegorz Kraszewski, post #3

boli Cie to?musisz pod każdym niusem wylewać swoje żale?
[#8] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x

@DRACOX, post #7

Możemy ten temat przedyskutować prywatnie.
[#9] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x

@Grzegorz Kraszewski, post #8

Że się tak wtrącę. Dlaczego, jak Ty zrobisz offtopa to wszystko jest w porządku a w momencie jak ktoś inny schodzi z tematu to proponujesz bana lub w najlepszym wypadku rozmowę na priv? Pytam, bo już wiele razy to zauważyłem czy to tu czy na forum.
[#10] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x

@luk, post #9

Komentarze pod newsami nie są miejscem do tego rodzaju dyskusji, próba jej kontynuacji tutaj skończy się tym, czym się skończyć powinna. Jeżeli ktoś się boi priva, są takie działy forum jak HydePark, Pręgierz, Rzeźnia... W działach tych nie jestem moderatorem, co może dodatkowo dodać odwagi. Zapraszam.
[#11] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x
Ciekawe czy ktoś kiedyś przeportuje "Heart of the Alien - Another World 2", albo "Fade to Black - Flashback 2". W te gierce bym na Ami/Pegu postukał!!!! :)
[#12] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x

@quantor, post #11

A Heart of the Alien nie było tylko na Segę? Konsolowe gry, raczej nie mają źródeł publikowanych.
[#13] Re: Lord of the Rings Vol. 1 dla AmigaOS 4.x

@GumBoy, post #12

Było już o tym na PPA: http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=12&i=2108&t=2073
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem