Komentowana treść: PointIt
[#1] Re: PointIt
Zabawne. Jakby mnie ktos dwie minuty temu zapytal czy taka opcja jest standardowo w MorphOS-ie to bez zastanowienia bym odpowiedzial "tak". Prawde mowiac to nadal nie jestem do konca przekonany, ze czegos takiego nie ma. :) No ale wspolautor MOS-a na pewno wie lepiej. :)
[#2] Re: PointIt

@MDW, post #1

jak masz lucy to jest to coś podobnego.
[#3] Re: PointIt

@MDW, post #1

Powiem Ci, że odniosłem takie samo wrażenie po zapoznaniu się z programem. Jednak przestudiowanie ustawień IControl dało wynik negatywny. Być może ten programik to taki test pomysłu i w kolejnej wersji MorphOS-a będzie to opcja w systemie.
[#4] Re: PointIt

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Lucy to ma (i parę innych fajnych bajerów). Warto by więc rozważyć dodanie Lucy do systemu. ;)
[#5] Re: PointIt

@Solo Kazuki, post #4

Część funkcjonalności: może. Samą Lucy: nie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem