Komentowana treść: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!
[#1] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!
Gdyby komus udalo sie nagrac Benedykta na tej prelekcji to prosze o linki :D Ciekawi mnie ten temat, szkoda ze nie moge byc na miejscu.
[#2] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!
Kurde w pracy bede :(
[#3] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!

@kjb, post #2

A ja będę na 100%. Dla odmiany teraz zabiorę chyba moją A1200 z 1260-tką, ale to jeszcze rozważam. Pewnie większość was wpadnie z A1200 więc może wezmę A500+ jak ostatnio - nie będzie monotonnie :d .

Pozdrawiam

Azzorek
[#4] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!

@Azzorek, post #3

Obie przywieź, a jak! Blisko przecież masz :)
[#5] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!
A mi sie jednak nie uda przyjechac :( Niestety bede musial isc do pracy w ten dzien.
[#6] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!

@madman15, post #4

Nie no tłoku nie będę robił ;) . Niech inni mają motywację do przywiezienia swoich pupilek :).
[#7] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!

@Azzorek, post #6

A jak sprawa wyglada z monitorami ?,bo jak bedzie jakis wolny moge przytargac moja ami 600.
[#8] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!
Witam

Z przyczyn losowych nie zjawie się :(
[#9] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!

@Hubez, post #8

Uuuuu Hubez.... . No to kiszka :/ .

Co do monitorów to jest trudno, generalnie zapraszamy z ekranami. Może jakiś jeden monitor się znajdzie, tylko że jak przyjedzie więcej osób ze "ślepymi" Amigami to jak ich pogodzić... ?
[#10] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!

@Azzorek, post #9

Przywiozę monitor C=1942, którego przy okazji chciałbym się pozbyć. Chętnie zamienię na sprawny joystick :D
[#11] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!

@Fei, post #10

No proszę. Świat się chyba będzie kończył jednak, bo znaki apokaliptyczne coraz to częściej następują. AmogaOS4.1 wychodzi na Pegasosa 2, Fei zakłada konto na PPA... ;)

Przywiozę monitor C=1942, którego przy okazji chciałbym się pozbyć.


Czyli kolega kupujący Amigę jednak nie jest zainteresowany?
[#12] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!

@GumBoy, post #11

Fei zakłada konto na PPA...

Cicho tam, paziu!

Czyli kolega kupujący Amigę jednak nie jest zainteresowany?

Ja nie jestem zainteresowany czekaniem. Widocznie nie ma jak go odebrać.
[#13] Re: Silesian Amiga Classic Party za tydzień!

@Fei, post #12

moze ktos posiada amosa profesional to bym chetnie sobie przegral.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem