Komentowana treść: Oferta hostingowa
[#1] Re: Oferta hostingowa
Suuuper. Tańczący banan
Znaczy się "awansowałem" z A500 na A1000. ;)

BTW W linku wkradło się chyba niepotrzebne s - zamiast https:// powinno być chyba http://
[#2] Re: Oferta hostingowa

@APC74, post #1

Https jest ok, tylko trzeba dodać certyfikat i zaakceptować na stałe i po całym PPA można się tak poruszać.
[#3] Re: Oferta hostingowa
A jest możliwość wykupienia samego aliasu *.ppa.pl dla celow prywatnych (strona zespolu)?
[#4] Re: Oferta hostingowa
Pro. Dzięki. :)
[#5] Re: Oferta hostingowa

@Lorak, post #3

Nad tym musimy się zastanowić.
[#6] Re: Oferta hostingowa
Ja jestem zadowolony z oferty. Wszystko działa jak trzeba. Ale moglibyście jakiegoś tutoriala napisać. Co by początkujący nie czuli się zagubieni. Mam na myśli obsługę panelu admina.
[#7] Re: Oferta hostingowa

@Dzban, post #6

Ja też jestem zadowolony z tego co dostarcza PPA. Prawdę mówiąc to na razie wykorzystuję to tylko jako FTP dla roboczych danych ale wkrótce zostanie tam wrzucona strona. Jednak żeby była strona to najpierw musi zostać skończony produkt którego ta strona ma dotyczyć. No ale jako FTP sprawuje się idealnie, korzystamy kilka razy dziennie. Działa zawsze i szybko. :)
[#8] Re: Oferta hostingowa

@Dzban, post #6

W zakładce Informacje w Hostingu dopisałem małe info o panelu, takie coś miałeś na myśli?
[#9] Re: Oferta hostingowa

@Dzban, post #6

Gdybyś chciał więcej to:
Help w postaci HTML

Wersja PDF:
ribbonrail.com/Hosting/plesk-8_6-domain-admins-guide.pdf


Ostatnia edycja: 26.02.09 23:53:25
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem