Komentowana treść: OWB 3.7
[#1] Re: OWB 3.7
Fajnie, ale wciąż nie ma możliwości ściągania plików.
[#2] Re: OWB 3.7

@Kitech, post #1

jak nie ma sciagania jak sciagalem pliki.
[#3] Re: OWB 3.7

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

No dobra jesteś moim idolem za lakoniczność i trafność wypowiedzi. To napisz jak?!
[#4] Re: OWB 3.7

@Kitech, post #3

klikam na jakis plik do pobrania powiedzmy na aminecie i wyskakuje okienko gdzie zapisac plik nastepnie wyskakuje "progress bar" z postepem sciaganego pliku.
[#5] Re: OWB 3.7

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Chyba Ci się wersje popstrykały. Zainstalowałem OWB 3.7 na AmigaOS 4.1 i mam następujące objawy: jeżeli kliknę w link do pliku (na Aminecie testowałem), to ładuje mi się jako tekst do okna przeglądarki (w przypadku archiwum LhA to są po prostu tony krzaków). Natomiast opcja "Download linked file" w menu kontekstowym zwyczajnie nie działa... Czyli jest tak, jak było w 3.6. Co zresztą potwierdza plik README, w pierwszym zdaniu jest nadal mowa o braku ściągania plików.

Może pomyliłeś z wersją na MorphOS-a, tam ze ściąganiem plików problemu nie ma. Niemniej, jak możemy przeczytać w komenentarzach do newsa o OWB na AROS-a, MorphOS przegrał, tylko dziwnym trafem jego użytkownicy jeszcze tego nie zauważyli...
[#6] Re: OWB 3.7

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Przeglądarka niepobierająca plików, to najzwyklejszy obciach.
[#7] Re: OWB 3.7
Przecież to działało? Zepsuć taki ficzer w nowszej wersji? Nie kumam tego.
[#8] Re: OWB 3.7

@Dzban, post #7

dokladnie w starych wersjach dziala pobieranie plikow. przy okazji nigdzie nie ma wersji 1.22 a ja mam taka na dysku

Ostatnia edycja: 25.02.09 20:24:04
[#9] Re: OWB 3.7

@Dzban, post #7

Tak działało przy użyciu jakichś haków ale autor stwierdził, że tak nie może być i usunął ściąganie plików do czasu aż zrobi to porządnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem