Komentowana treść: AROS też ma OWB...
[#1] Re: AROS też ma OWB...
Super :)
[#2] Re: AROS też ma OWB...
Wielkie brawa!!!
[#3] Re: AROS też ma OWB...
Cóż, MorphOS przegrał. ;)
[#4] Re: AROS też ma OWB...
Kicia rules.
[#5] Re: AROS też ma OWB...

@MinisterQ, post #3

MisiuQ: my to wiemy, ale pachołki Genesi nie potrafią sobie tego uświadomić
[#6] Re: AROS też ma OWB...

@Chaos, post #5

Amen bracie!!111
P.S Jestem zajęty, więc swoje zaloty skieruj w inną stronę. ;)
[#7] Re: AROS też ma OWB...
Piknie! Z dnia na dzień Kicia bardziej funkcjonalna!
[#8] Re: AROS też ma OWB...
Niestety próba użycia arosowego OWB skończyła się u mnie porażką. System zawisał za każdym razem po wczytaniu tytułu strony. Raz udało się dojść do wyświetlenia zawartości strony ale zaraz po tym zwis :(
Testy robiłem na VmwAROS 1.0 pod VMWare. Zmieniałem wielkość stosu, bo pisali o tym na aros-exec ale bez efektu.
Czy ktoś jeszcze próbował? Jakie efekty?
[#9] Re: AROS też ma OWB...

@FOrest, post #8

o lol, aros rulez :DD
[#10] Re: AROS też ma OWB...

@arti4-92, post #9

właśnie na taka pomoc liczyłem ;)
[#11] Re: AROS też ma OWB...

@FOrest, post #8

post napisany pod owb :) OK
oprocz zmiany stosu trzeba jeszcze podmienic biblioteki arosc i mui

zainstaluj sobie to http://www.wikifortio.com/756511/aros-pc-i386-custombuild.7z
u mnie na tym elegancko smiga.

Ps.pierwsze wrazenia bardzo pozytywne :)

Ostatnia edycja: 25.02.09 11:24:12
[#12] Re: AROS też ma OWB...

@piteq, post #11

OK
gdzie znajdę te biblioteki?
[#13] Re: AROS też ma OWB...

@MinisterQ, post #6

Nieeeeeee, na twojej stronie zawsze pisało, że jesteś wolny ;)
[#14] Re: AROS też ma OWB...

@Chaos, post #13

Strona jest zdecydowanie za rzadko aktualizowana. :P
[#15] Re: AROS też ma OWB...

@Chaos, post #13

Jakby chciał aktualizować stronę za każdym razem gdy zmienia się stan to musiałby większość czasu spędzać na aktualizacjach. ;)
[#16] Re: AROS też ma OWB...

@MDW, post #15

Chyba nie robi tego sam ;)
[#17] Re: AROS też ma OWB...
Hello World! OK
[#18] Re: AROS też ma OWB...

@piteq, post #11

Po updacie systemu bawię się OWB od ponad godziny i zarówno przeglądarka jak i system są stabilne. Żadnej zwieszki :)
Prawidłowo działają popularne portale, mój bank, system aukcyjny a nawet Google Docs, czyli od biedy pod AROS-em w sieci można edytować dokumenty MSOffice.
Jestem naprawdę pod wrażeniem tej przeglądareczki i pracy włożonej w port przez naszego rodaka :)
[#19] Re: AROS też ma OWB...

@FOrest, post #18

A jak u Ciebie z pobieraniem plików?U mnie po kliknięciu w link zamiast zasysać otwiera się nowa zakładka z dziwnymi "krzakami".Nawet jak uda się pobrać (wybierając z menu "zapisz plik z linku") to i tak zapisuje się jakby uszkodzony.Zassałem pare archiwów (zip,lha) i żadnego nie udało się rozpakować :(Mam też problem z zalogowaniem się do poczty na tlenie.Strona zaczyna się ładować, po czy wyskakuje komunikat że sesja wygasła i trzeba się zalogować ponownie.
Jak narazie więcej błędów nie zauważyłem

Ps.Również jestem pod wrażeniem stabilności i szybkości przeglądarki.
[#20] Re: AROS też ma OWB...

@piteq, post #19

Jest już nowa wersja 0.9.1, w której został miedzy innymi poprawiony bug związany z uploadem i downloadem. Nadal jednak trzeba używać menu a nie klikać bezpośrednio w link. http://owb-aros.googlecode.com/files/OWB-0.9.1.tar.gz

z tlenem faktycznie jest problem także w nowej wersji ale jest na tlenie opcja "Logowanie do starej poczty" i z tą opcją działa :)

Ostatnia edycja: 25.02.09 22:09:42
[#21] Re: AROS też ma OWB...

@piteq, post #19

Przed chwila próbowalem wejsc na konto w tlenie spod OWB na MorphOS-ie i ten sam efekt... Czyli to taki ficzer OWB ;) ciekawe jak na OS4...

Ostatnia edycja: 25.02.09 22:19:20
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem