Komentowana treść: Strona Hyperion-Entertainment znowu w sieci
[#1] Re: Strona Hyperion-Entertainment znowu w sieci
Strona wygląda nieciekawie w IBrowse bo wygląd jest opisany w CSS (czy na (tak że nie trzeba dodatkowo ściągać z sieci) płycie z AmigaOS 4.1 przeglądarka www, która obsługuje CSS?).

Widzę, żę oparto stronę na darmowym skrypcie Joomla!
[#2] Re: Strona Hyperion-Entertainment znowu w sieci

@grxmrx, post #1

Krashan pisał, że jest OWB.
[#3] Re: Strona Hyperion-Entertainment znowu w sieci

@grxmrx, post #1

Na płycie z AmigaOS 4.1 jest OWB w wersji bodajże 3.3.
[#4] Re: Strona Hyperion-Entertainment znowu w sieci

@grxmrx, post #1

O ile nie lubię z pewnych względów Joomli, zresztą jak każdego z cmsów i każdego z innego powodu, to możesz mi powiedzieć co masz przeciwko użyciu przez Hyperion darmowej Joomli, zwłaszcza, że strona jest zrobiona schludnie - nie wybitnie, jak się porówna z kilkoma dziełami na Joomli ale porządnie. :)
[#5] Re: Strona Hyperion-Entertainment znowu w sieci

@Chaos, post #4

Nie mam nic przeciwko (i nigdzie nie napisałem, że mam) ;)
[#6] Re: Strona Hyperion-Entertainment znowu w sieci

@Chaos, post #4

Tak, strona nie powala, ale nabrała bardziej profesjonalnego charakteru. Poprzednia była naprawdę marna moim zdaniem.
[#7] Re: Strona Hyperion-Entertainment znowu w sieci

@grxmrx, post #1

joomla to chyba ciut wiecej niz jeden skrypt :) no i wielka zagadka pozostanie jak oni opparli wirtualna strone o cokolwiek :)
[#8] Re: Strona Hyperion-Entertainment znowu w sieci

@Valwit, post #7

no i wielka zagadka pozostanie jak oni opparli wirtualna strone o cokolwiek

Bardzo prosto (1 f). I w dodatku nie "o", a "na" nasz polonisto :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem