Komentowana treść: Doman - Grzechy Ardana - recenzja
[#1] Re: Doman - Grzechy Ardana - recenzja
Ta gra nie zasługuje na aż tak zarąbistą recenzję. Do czego to dochodzi, żeby recka była ciekawsza od gry. :D
Wielkie dzięki Crowly.
[#2] Re: Doman - Grzechy Ardana - recenzja

@APC74, post #1

recenzja taka sobie..ocena ogolna jak i za dzwiek nie obiektywna..uwazam ze jak na chalupnicze warunki (amos polska)gra jest nie zla (grywalnosc we 2 !!) ..
[#3] Re: Doman - Grzechy Ardana - recenzja
Świetna recenzja, przeczytałem z przyjemnością i od razu nabrałem sympatii do gry i jej Twórców.
[#4] Re: Doman - Grzechy Ardana - recenzja

@APC74, post #1

Przypszczam że przyczyną jest brak nowych gier, im więcej mija lat tym więcej dostrzegamy w starych grach jakie były fajne, nawet te rodzimej produkcji.
[#5] Re: Doman - Grzechy Ardana - recenzja

@Gżegżółka, post #4

Czasami tak jest. Lecz faktycznie w ten tutył grało się świetnie na 2 joye.
[#6] Re: Doman - Grzechy Ardana - recenzja
Nie zgadzam sie z twierdzeniem, iz dialogi byly slabe. Uwazam ze byla to jedna z rzeczy ktora dodawala grze charakterystycznego klimatu. A sam Doman to dla mnie KVLT. Jeszcze niedawno przeszlismy z kumplem na WinUAE cala gre, zabawy bylo od cholery. Szkoda tylko ze w Domanie trup i krew nie zostawał na ziemi.

Ostatnia edycja: 27.02.09 17:17:19
[#7] Re: Doman - Grzechy Ardana - recenzja
Sądząc po ekranie wyboru bohatera to chyba Sylwester Stallone i Hulk Hogan we własnej osobie, ciekawostką jest natomiast to, że niektóre ich mięśnie są nieznane współczesnej medycynie.

PS. Hulk Hogan chyba powiększał sobie biust bo na lewej piersi wystaje się mu silikon. rotfl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem