Komentowana treść: BarsnPipes 1.29
[#1] Re: BarsnPipes 1.29
czy bawił się ktoś już z tym? Dokładniej mi chodzi, czy ktoś robił "podmiankę" emu10k.audio na emu10kx.audio? Czy da się korzystając z jakiegoś playera pod CAMD odtwarzać MIDI z SBL! (bez softwarowej emulacji, jak np Timidity)?
[#2] Re: BarsnPipes 1.29

@Solo Kazuki, post #1

Nie wiem jak nowe wersje, ale pierwotnie B&P nie sluzyl (albo i dalej nie sluzy) do odtwarzania midow.
Ja go uzywalem do sterowania zewnetrznym instrumentem klawiszowym. Po prostu gralem na zywo i wszystko rejestrowalo sie w B&P (pozniej mozna obrabiac, wklejac sesje, ciac, itd.). Oczywiscie muzyke mozna robic tez w nutach, bez uzycia klawiatury instrumentu.
B&P potrafi takze odtwarzac sample. Jezeli twoja karta dzwiekowa jest dodatkowo karta muzyczna (posiadajaca banki brzmien, tak jak zwykle instrumenty klawiszowe), to chyba aktualnie nie bedzie mozna odegrac w ten sposob muzyki. Naprawde nie wiem dokladnie co sie dzieje w nowym B&P, ale sluzy on raczej do sterowania zewnetrznym instrumentem MIDI oraz odtwarzania sampli wave znajdujacych sie na HD.
[#3] Re: BarsnPipes 1.29

@Andrzej Drozd, post #2

Wiem do czego służy B&P ;)

Chodzi mi o to, że są odtwarzarki MIDI przez CAMD. Zastanawiam się więc, czy będą one działały z SBL!.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem