Komentowana treść: LookHere! 1.0
[#1] Re: LookHere! 1.0
Celowość tworzenia tego rodzaju programów w Hollywood pozostaje dla mnie tajemnicą.
[#2] Re: LookHere! 1.0

@Grzegorz Kraszewski, post #1

He, nie tylko dla Ciebie. Równieź tego nie kumam. Mógł napisać program "Hello World" w BASICu jeśli ma za duźo czasu...
[#3] Re: LookHere! 1.0

@Deftronic/..., post #2

Na "Hello World" w BASICu nie potrzeba mieć nadmiaru czasu ;)
[#4] Re: LookHere! 1.0

@Grzegorz Kraszewski, post #1

hmm może to taki killer app dla OS4. Dzięki temu jest wiecej softu na OS4depot ?
[#5] Re: LookHere! 1.0

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Myślę, że chodzi tylko o pokazanie możliwości Hollywood. W Scali się tego na pewno nie dałoby zrobić. W PowerPoint raczej też nie. :) We Flashu owszem ale programowanie w ActionScript to największa kara jaką może dostać programista.
[#6] Re: LookHere! 1.0
A mnie się bardzo podoba, bo czy power point to potrafi?
[#7] Re: LookHere! 1.0

@R-Tea, post #6

Kiedyś widziałem, jak gość sobie wbijał gwóźdź do nosa.
Jednak niespecjalnie widziałem w tym sens i nie podobało mi się to, pomimo, że mało kto to potrafi.
[#8] Re: LookHere! 1.0

@MDW, post #5

programowanie w ActionScript to największa kara jaką może dostać programista.


Dlaczego tak uważasz ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem