Komentowana treść: Jamie Woodhouse - wywiad
[#1] Re: Jamie Woodhouse - wywiad
Świetny wywiad. Najbardziej podoba mi się ustęp o "licencjonowanych śmieciach" (aczkolwiek wiele "licencjonowanych śmieci" to fajne i grywalne gry) oraz odpowiedź na pytanie o kontynuacje na Amidze (do przemyślenia dla fanów AMOSów, paczy i innych takich).
[#2] Re: Jamie Woodhouse - wywiad

@Hareton, post #1

Heh a co zlego jest w amosie i PACZU:)? To ze gosc zarabia na zycie tlukac giery ktore sie sprzedaja i starcza mu z tego od pierwszego do pierwszego to w sumie git, ja nie mam nic do tego. Na ami nie zrobi bo sie nie sprzeda w takiej ilosci egzemplarzy zeby czlowiek mial na miske ryzu - to tez rozumiem. Ale czy dlatego czlowiek dlubiacy cos w amosie czy proponujacy zrzute na PACZA to jakis degenerat jest z automatu? Nie czaje zupelnie Twojego toku rozumowania, wiec doprecyzujmy - mam ciepnac amige wpizdziel bo jakiemus angolowi nie oplaca sie robic na nia gier?

Ostatnia edycja: 07.03.09 16:07:43
[#3] Re: Jamie Woodhouse - wywiad
W Qwaka grałem przez chwilę, ale dla Nitro poświęciłem wiele godzin swojego życia. Niesamowita gra. Wyczuwa się w niej klimat salonowych tradycji. Potrafi chwycić i nie puścić dopóki nie wydasz ostatnich monet. Nitro to po prostu doskonała jakość wykonania i hipnotyzująca grywalność.

Świetny wywiad ze wspaniałym człowiekiem :)
[#4] Re: Jamie Woodhouse - wywiad

@Fazior, post #2

Nie masz niczego ciepać - sam byś spróbował coś zrobić, a nie ... OK
[#5] Re: Jamie Woodhouse - wywiad

@Hareton, post #4

ale nie w amosie...
[#6] Re: Jamie Woodhouse - wywiad
Fajnie się czytało. Dzięki wielkie.
Pamiętam też, jak bardzo lubiłem oglądać reklamy gier Team 17 w Body Blows na przykład. ;)
[#7] Re: Jamie Woodhouse - wywiad
W tym miejscu studio Team17 na bieżąco informuje o tym, czym obecnie się zajmuje -
http://www.facebook.com/pages/Team17-Software-Ltd/64566768063
(nie jest potrzebne konto na facebooku!). "Newsy" są dostępne pod zakładką Notatki, do tego sporo zdjęć i obrazków. W ciągu 2 tygodni obiecali zaprezentować szczegóły odnośnie tworzonej aktualnie nowej odsłony Alien Breeda.
[#8] Re: Jamie Woodhouse - wywiad

@Fazior, post #5

Możesz w AMOSie, nawet jest to wskazane. Wszak toole ab3d/ab3d2 były w AMOSie ... a przygotowanie dokumentacji formatów danych byłoby dobrym punktem wyjścia do dalszych prac. (Tak, ja też KOCHAM ab3d/ab3d2 ...)
[#9] Re: Jamie Woodhouse - wywiad

@Hareton, post #8

To ja juz zupelnie nie czaje o co Ci chodzilo w poscie nr 1:)
[#10] Re: Jamie Woodhouse - wywiad

@Fazior, post #9

Rany, chodziło mi o fanatyków gadających o grach w AMOSie w 2009 roku, że chcą je pisać, chociaż jeszcze AMOSa nie znają. Swoją drogą ktoś powinien policzyć ile czasu traconego na forum można wykorzystać na naukę programowania (w jakimkolwiek języku) ... AMOS jako część źródeł TKG po prostu tam siedzi i ktoś, kto go zna mógłby się nieźle przysłużyć sprawie "pacza". A sam "pacz" oczywiście w C i na początek pod SDL (docelowo na systemach amigowych systemowe menu itp.). Ja mam ostatnio kota na punkcie soft-render i uważam, że stare gry wepchnięte bez polotu w OpenGL tracą ducha ... zwłaszcza tak specyficzny engine, jak TKG.
[#11] Re: Jamie Woodhouse - wywiad

@Hareton, post #8

A jakie toole do AB3D poza trainerem były? I patchem umożliwiającym save'owanie kodów do poziomów.
[#12] Re: Jamie Woodhouse - wywiad

@GumBoy, post #11

Mój błąd, chodziło o AB3D2 ... chociaż po zawartości sourcepaka można sądzić, że część rzeczy powinna pasować.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem