Komentowana treść: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2
[#1] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2
Nie rozumiem dlaczego Ci goście nie zrobią jednego update'u do wszystkiego zamiast tak "cykać" co dwa dni z czymś nowym...
[#2] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@mailman, post #1

Sposób rozmieszczenia danych na stronie jest co najmniej nieczytelny. Update R1 szukałem z 5 minut, ale linka do update R2 nie znalazłem. Na głównej pod newsem link zamiast bezpośrednio do pliku prowadzi do działu download, którego struktura jest czytelna, ale linki są cokolwiek z kosmosu.
[#3] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2
Mogliby w końcu wydać update na "real" Amigę
[#4] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@mailman, post #1

A bo to taka technika pijara jest...
[#5] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2
jak oceniacie AmigaSYS w porównaniu z AmiKit?
[#6] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@FOrest, post #5

Wydaje się "lżejszy".
[#7] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@FOrest, post #5

AmigaSYS zadowala się starszymi wersjami AmigaOS, co niewątpliwie przemawia na plus tego pakietu.
Jednak gdy ma się AOS 3.9 to AmiKIT jest, moim zdaniem, ciekawszym rozwiązaniem. Jakoś tak wszystko jest w nim na miejscu i pod ręką. Oczywiście to tylko moje osobiste preferencje dotyczące wyglądu i organizacji pulpitu. Warto sprawdzić obydwa rozwiązania zanim dokona się wyboru, bo funkcjonalnie są praktycznie takie same.
[#8] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@APC74, post #7

AmigaKIT jest na Directory Opusie. To zupełnie inna funkcjonalność no i dodatkowy wydatek na klucz do Opusa.
[#9] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@GumBoy, post #8

W trakcie instalacji AmiKITa możesz wybrać jeden z 3 pulpitów - DOpus, Workbench lub ScalOS (w AmiSYS jest podobnie). Ja używam Workbencha, choć przyznaję, że to z lenistwa - w trakcie instalacji nie chciało mi się grzebać po płytach w poszukiwaniu mojego klucza do DOpusa. Zresztą jakoś mi DOpusa nie brakuje - widocznie całkiem już specetowiałem... ;)

Ostatnia edycja: 10.03.09 15:30:38
[#10] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@APC74, post #9

W trakcie instalacji AmiKITa możesz wybrać jeden z 3 pulpitów - DOpus, Workbench lub ScalOS (w AmiSYS jest podobnie).


No fakt, było coś takiego w AmiKIT z tego co pamiętam.
Ale w AmigaSYS tego sobie nie przypominam szczerze mówiąc.
[#11] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@GumBoy, post #10

Łba sobie urżnąć nie dam odnośnie DOpusa w AmigaSYS, ale przez kilka miesięcy "jechałem" na ScalOSie w AmigaSYS. Blat wybierałem w trakcie instalacji.

EDIT: Chciałem zajrzeć na stronę AmigaSYS, żeby to sprawdzić, ale coś dobić się nie mogę...

Ostatnia edycja: 10.03.09 16:33:43
[#12] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2
czy ktos walczyl z amithlonem na sprzecie a.d. 2008(9)?
[#13] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@hakonwpz, post #12

http://www.garycvl.f2s.com/motherboards.html

Widać tutaj płyty z chipsetami nForce3 i 4, na których powstało kilka podobnych rozwiązań dla AM2, a to w miarę aktualna platforma. U mnie na AMD 780G kicha, ale to nic dziwnego - z czymś nowszym niż GeForce FX nie ma sensu podchodzić.

Ostatnia edycja: 10.03.09 17:40:26
[#14] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@Malin, post #13

Last updated 06/07/2006. dawno tam zagladalem, ale widze ze jednym slowem lipa.



Ostatnia edycja: 10.03.09 19:05:11
[#15] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@GumBoy, post #2

Kiedyś miałem rozmowę z kolesiem od tego pakietu, gdyż dziwił się, że przez dłuższy czas na PPA nie pojawił się news o "nowych aktualizacjach" (pojawił się wtedy w pakiecie nowy temat). Gdy mu odpowiedziałem, że dla mnie to żaden news, a poza tym na jego stronie ciężko jest znaleźć to, czego się szuka, obraził się...
[#16] Re: AmigaSYS 4 Amithlon - R1.2

@hakonwpz, post #14

Wyrwać taką płytkę (a podobnych konstrukcji jest pełno) to nie problem, a AMD64 powiedzmy 2GHz to nie jest jakieś kompletne dno (za to GF FX to jest dno).

Ostatnia edycja: 10.03.09 21:35:38
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem