Komentowana treść: ScummVM 0.13.0 i X-Moto 0.5.0 dla MorphOS-a
[#1] Re: ScummVM 0.13.0 i X-Moto 0.5.0 dla MorphOS-a
No ten gość rozwala.Więcej takich ludzi nam trzeba. OK
[#2] Re: ScummVM 0.13.0 i X-Moto 0.5.0 dla MorphOS-a

@eastone, post #1

no jeszcze jest itix i amidog jesli chodzi o emulatory :)
[#3] Re: ScummVM 0.13.0 i X-Moto 0.5.0 dla MorphOS-a

@rzookol, post #2

Racja, itix jak najbardziej,ale amidog jakoś się zaszył gdzieś ostatnio. :(
[#4] Re: ScummVM 0.13.0 i X-Moto 0.5.0 dla MorphOS-a

@rzookol, post #2

no a Polacy nie gęsi i swojego kiero mają :)
[#5] Re: ScummVM 0.13.0 i X-Moto 0.5.0 dla MorphOS-a

@wali7, post #4

mają jeszcze Stefkosa i Rzookola
[#6] Re: ScummVM 0.13.0 i X-Moto 0.5.0 dla MorphOS-a

@adater, post #5

każdy nowy program pod Morphosa jest ciosem wymierzonym przeciw światowemu OS4owstwu!
[#7] Re: ScummVM 0.13.0 i X-Moto 0.5.0 dla MorphOS-a

@wali7, post #6

etam, mam nawet skompilowany XMlviewer pod os4 a w kodzie są odpowiednie zmiany specjalnie dla os4, nawet osoby z redakcji exeka pomagaly mi w znalezieniu błędu, niestety to co bez problemu dziala na mosie o os3.x nie dziala na os4 :(

moze ktos prócz krashana pojawi sie z os4 na powerdev to go bede męczyc o testy a jak nie to bede meczyc krashana
[#8] Re: ScummVM 0.13.0 i X-Moto 0.5.0 dla MorphOS-a

@rzookol, post #7

MiniQ się nie wybiera?
[#9] Re: ScummVM 0.13.0 i X-Moto 0.5.0 dla MorphOS-a

@adater, post #5

ja przy nich to jestem małym kaziem, fakt, moje porty to nie configure&make i troche pracy i wiedzy w to włożylem ale np. porównując do bazyliszka, który zostal przepisany by wykorzystywać mui/boopsi (nawet ekran wyswietlający jest obiektem mui), czy faba, który pododawal do każdego emulatora obslugę overlaya, juz nie mówiąc o amidogu, który napisał jita68k i jita mipsa dla ppc to faktycznie jedynym powodem dla którego wypuszczam jakies porty jest to, że nikt ich wczesniej nie wypuscił :)
[#10] Re: ScummVM 0.13.0 i X-Moto 0.5.0 dla MorphOS-a

@rzookol, post #2

A Kelly Sammel (Emerald Games)?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem