Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za luty
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za luty
Nie wiecie jak to było z wersją Settlers 1 pod dosa czy miała normalnie dźwięki? Pamiętam że na amidze miałem dźwięki a nie miałem muzyki a ostatnio gram w settlersy 1 na PC pod dosboxem ale trochę szkoda że nie ma dźwięków. Da się coś z tym zrobić?
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@Dzban, post #1

Pod DOS nie męczylem, ale pod w2k i xp szło tylko "dżwiękówkę" kłopot było ustawić spośród proponowanych przez konfiguratora archaicznych typów kart: tzn coś cicho grało, bardo cicho.
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@necavi, post #2

Na Ami1200 gra rozwija skrzydła. Muzyka i full dźwięków. Co do DOSa - nie lepiej zagrać w Settlersów 2 pod takim systemem?
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za luty
Lemmingi na 10. miejscu w serduszkach
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@Minniat, post #3

Ja tam wolę 1. A z 2 to mam remake'a na 10 lecie.
Wersja dosowa ma plus że można ją odpalić w wyższej rozdziałce. A nie dałoby się jakoś dźwięków włączyć? Może coś nie tak z konfiguracją? Muzyka jakaś jest więc dźwiękówka emulowana mi działa.

[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@necavi, post #2

Ale dźwięki miałeś czy tylko muzykę?
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za luty
Udało mi się uzyskać dźwięki trzeba było skonfigurować dźwiękówkę installem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem