Komentowana treść: CodeAudio 3.0
[#1] Re: CodeAudio 3.0
Fajny program :)
[#2] Re: CodeAudio 3.0

@Drako^lM, post #1

Klasa!
[#3] Re: CodeAudio 3.0
Program sam w sobie to jest klasa, ale zuważyłem buga pewnie to raczej systemowy bug. W czasie zrzucania ostatniego tracka audio wyskakuje błąd, podobnie jest gdy to robię z poziomu ambienta identycznie jest w programie CodeAudio wyskakuje identyczny błąd (błąd odczytu). Ten sam track jeśli zgrywam programem Ripper to problemu nie ma. Czy zna ktoś lekarstwo na tą chorobę. Mam dwa napędy optyczne i to samo dzieje na obydwu.
[#4] Re: CodeAudio 3.0

@ZED^lM, post #3

Programu jeszcze nie mialem okazji uzywac. Sprobuj zrzucic audiotracki na HD. Moze poki co pomoze, a nawyk jest dobry - szybciej zrzucisz na HD niz zdekodujesz (nie wiem jak to jest na Pegazie), podobnie z filmami DVD. Szkoda napedow DVD na ogladanie/sluchanie muzy :)
[#5] Re: CodeAudio 3.0

@ZED^lM, post #3

Będe miał chwile to też sprawdze :)
[#6] Re: CodeAudio 3.0

@Andrzej Drozd, post #4

Opisałem to w wielkim skrucie. Z pozomu ambienta audiotracki zrzucałem na hd wynik taki jak opisałem także wina prawdo podobnie leży po stronie systemu.
[#7] Re: CodeAudio 3.0

@Andrzej Drozd, post #4

no nie wiem jak jest na Pegu (sprawdzę), ale na moim starym lapku z Centrino 1.6 GHz zdecydowanie szybciej koduje do MP3 niż ripuje tracki z CD
[#8] Re: CodeAudio 3.0

@wali7, post #7

To nie podlega wątpliwości, że dane są szybciej kompresowane jak wczytywane są z twardego dysku.
[#9] Re: CodeAudio 3.0

@ZED^lM, post #8

na to chyba jeszcze musimy trochę poczekać, ale zapewne nie aż tak długo :)
[#10] Re: CodeAudio 3.0

@ZED^lM, post #6

U mnie na Mosie 145 - bezproblemowo
Na 2.x nie sprawdzałem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem