Komentowana treść: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x
[#1] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x
Skandal, nie ma portu na MorphOSa!
[#2] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x

@Amirul, post #1

wersja 68k działa na Morphosie, co prawda uruchamia się kilka minut, ale potem działa normalnie
[#3] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x

@wali7, post #2

co to jest ta zelda :) kiedys o niej slyszlalem :P warto to to sciagac i instalowac ?
[#4] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x

@wali7, post #2

Na Efice trudno to nazwać 'normalnym' działaniem...
[#5] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x

@Amirul, post #4

kup prawdziwa amige na allegro bedziesz znowu szczesliwym userem :P
[#6] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x

@HOŁDYS, post #5

Jak ktoś narzeka na prędkość efiki to tym bardziej będzie jechał po klasyku. Nalepka nie pomoże. :P
[#7] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x

@MinisterQ, post #6

I tu się mylisz. Jak ostatnio nalepiłem na swój komputer tą nalepkę to od razu zaczął szybciej pracować...
[#8] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x

@HOŁDYS, post #3

Jakichś mangowy badziew... rpg (chyba) oglądane z góry. W każdym razie nie dla mnie. Ściągnąłem z ciekawości aby sprawdzić czy działa. Sprawdziłem :)
[#9] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x

@Amirul, post #4

męcz autora portu na OS3 aby skompilował dla MOSa, skoro dla OS3 poszło, to dla MOSa także powinno
[#10] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x
Czy pod MOSa jest jakiś emulator Nintendo64?
Jeśli tak, to polecam tamtejszą Zeldę.
[#11] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x

@GumBoy, post #10

[#12] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x

@reactor, post #11

Obie są dobre.
[#13] Re: Zelda dla AmigaOS 3.x i AmigaOS 4.x

@HOŁDYS, post #3

Amatorska, SDLowa łże-gra z grafiką wyripowaną (oczywiście z pogwałceniem praw autorskich! ;) ) z gry The Legend of Zelda: A Link To The Past ze SNESa/GBA :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem