Komentowana treść: Quest 2.4
[#1] Re: Quest 2.4
Fajnie, że coś takiego wyszło na Amigę. Jednak robienie poziomów do Quake'a jest strasznie skomplikowane. Ja osobiście używałem programu Quark z PC. To dobieranie tekstur, tworzenie brył, ojej...
[#2] Re: Quest 2.4

@Minniat, post #1

Ja pamiętam coś co zwało się WinQoole, czy cuś. Nawet przyjemnie się tego używało (dopóki nie okazało się, że się kaszanią tu i ówdzie plansze i dałem spokój).
[#3] Re: Quest 2.4

@Minniat, post #1

Najwygodniejszym narzędziem do tworzenia map jest wg mnie worldcraft/hammer dla hl/hl2. Prawdziwe cudeńko. Tworzenie w nim map jest samą przyjemnością - czego nie można powiedzieć o innych edytorach... No może jeszcze pierwsze wersje edytorów dla unreal/ut były całkiem przyzwoite.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem