Komentowana treść: Indivision AGA 4000D/CD32
[#1] Re: Indivision AGA 4000D/CD32
No kto by sie spodziewal ze w 2009 roku powstanie jakis sprzet dla CD32.
[#2] Re: Indivision AGA 4000D/CD32
Ciekawe, ale drogie ;). Ostatnio właśnie miałem problem,jak podpiąć CD32 do monitora LCD, kombinowałem na setki sposobów i w sumie najlepszym rozwiązaniem okazał się zakup karty TV do peceta.
Podpięta w ten sposób CD32 przez gniazdo SVHS daje naprawdę bardzo dobry obraz. Nie wspomnę już o tym że karta kosztowała 150 zł ;) a byle scandoubler to koszt ok 400-500 zł :)
[#3] Re: Indivision AGA 4000D/CD32

@Olo, post #2

Svhs daje beznadziejny obraz, mnie szlag trafia jak przez toto podlaczam cd32 do tv, grac sie nie da.
[#4] Re: Indivision AGA 4000D/CD32
Nie całe 130 euro to wg. mnie nie dużo.

Ja co prawda kupiłem scandoubler Elboxa tanio bo za 350zł, ale pamiętam jak jeden Pan (jest na PPA zresztą) kupił taki sam za okolo 750 zł :)
[#5] Re: Indivision AGA 4000D/CD32

@Olo, post #2

O, a przy okazji - moze ma ktos pomysl dlaczego gdy podepne CD32 do TV przes s-video mam obraz czarno-bialy? (gdy podlacze przez chinche mam full kolor)
[#6] Re: Indivision AGA 4000D/CD32

@Fazior, post #3

@olo, fazior

Wikipedia rzecze: Standard S-Video nazywany jest czasami Super Video lub Y/C, a także błędnie S-VHS
[#7] Re: Indivision AGA 4000D/CD32

@Fazior, post #3

Beznadziejny przez svideo Gdybyś napisał że przez Composite, to bym zrozumiał, ale svideo Gdy podpinam CD32 przez chinch-chinch to rzeczywiście obraz jest fatalny, ale przez svideo mam naprawdę bardzo ładny i ostry obraz :)
[#8] Re: Indivision AGA 4000D/CD32

@Olo, post #7

Na moim tv 29 cali -soniak, jakis trinitron - obraz przez composite jak i svideo jest fatalny.
[#9] Re: Indivision AGA 4000D/CD32

@Olo, post #2

Podpięta w ten sposób CD32 przez gniazdo SVHS daje naprawdę bardzo dobry obraz. Nie wspomnę już o tym że karta kosztowała 150 zł a byle scandoubler to koszt ok 400-500 zł usmiech


bo trzeba w dobrym miejscu szukac:

grand video console

czasem zdarzaja sie uzywki, znacznie tansze. konwersja composite, svideo > dsub, jakosc zadowalajaca.
[#10] Re: Indivision AGA 4000D/CD32

@Fazior, post #8

To masz problem z TV raczej. U mnie obraz z S-Video jest lepszy porównywalny do obrazu obrazu przez Euro (przy podłączeniu stacjonarnego odtwarzacza DVD).
Może ktoś niepełnosprytny w TV zrobił układzik robiący z S-Video composite? :)
[#11] Re: Indivision AGA 4000D/CD32

@madman15, post #10

Ja tam ufam japonskim inzynierom;).
[#12] Re: Indivision AGA 4000D/CD32

@reactor, post #5

Przejrzyj ustawienia kanału video w telewizorze. U mnie są dwa kanały a wejść jest więcej - z przodu TV jest composite + s-video, z tyłu RGB (euro), composite, s-video. W ustawieniach wybieram wejście dla którego ma być synchronizowany obraz... W sytuacji gdy sygnał jest np. z S-Video a tv ustawiony jest na composite, obraz jest czarno biały, gdy ustawię tak jak trzeba, pojawia się kolor.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem